Vilém (46): Manželka mě načapala při něčem, co jí mělo zůstat utajeno. Náš vztah zažil nevídaný zvrat

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
uz 56
uz 56

S vtipnou historkou se s námi prostřednictvím e-mailu podělil náš čtenář Vilém. Ten totiž svoji ženu zaskočil něčím, co od něho vůbec nečekala. A na jejich manželství to mělo viditelný dopad.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Vilém je čtenářem našich stránek teprve krátce, zatímco jeho žena patří mezi věrné čtenářky – a byla to práva ona, kdo svého manžela nakonec přemluvil, aby se s námi a vlastně i s vámi o svůj zážitek podělil.

Neřekl jsem to nahlas, ale vždycky jsem to chtěl zkusit

Vilém hned v úvodu svého psaní přiznal, že už několikrát koketoval s myšlenkou zkusit něco, co muži rozhodně nedělají.

„Naše nejstarší dcera tancuje břišní tance,“ napsal Vilém. „Chodíme na vystoupení a já musím přiznat, že mě od začátku lákalo to zkusit,“ pokračuje.

Manželce ani nikomu jinému o tom však neřekl. Kdykoli ale viděl svoji dceru trénovat, nebo sledoval vystoupení kohokoli jiného, hlavou se mu honily myšlenky, jaké asi je zkusit to na vlastní kůži.

Nikdo nebyl doma a já se odhodlal

„Jednoho dne jsem dostal nečekaně volno z práce, a zůstal tak doma úplně sám,“ popisuje onen osudný den. „Najednou jsem se odhodlal, šel k dceři do pokoje a vyzkoušel si jednu z jejích sukní, které nosí na břišní tance,“ přiznal se Vilém.

Vilém v e-mailu popsal, jak to probíhalo. Stoupl si před zrcadlo a snažil se napodobit pohyby, které znal z vystoupení. Dokonce napsal, že to byla legrace, jak všechno cinkalo.

„Najednou jsem za sebou uslyšel manželčin hlas, kterým se mě ptala, co tady proboha vyvádím,“ pokračuje Vilém. „Byl jsem v šoku a manželka očividně také.“

Cítil jsem se trapně. Žena mě ale překvapila

V e-mailu Vilém napsal, jak tento trapný okamžik pokračoval. Zatímco on stál svlečený do půli těla v sukni na břišní tance zaskočen před zrcadlem, jeho žena stála stejně oněmělá ve dveřích.

„Těch pár vteřin ticha bylo jako hodina,“ přiznává. „Cítil jsem se trapně a čekal, že mi žena vynadá, nebo že třeba podá žádost o rozvod, protože jsem padlej na hlavu,“ pokračuje.

Nakonec ale píše, že ho jeho manželka svojí reakcí překvapila. Jejich manželství tak zažilo nevídaný zvrat, který by ale pochopil jen málokdo.

Je to naše tajemství

„Ať už jsem od manželky v tu chvíli čekal cokoli, rozhodně ne to, jak se nakonec zachovala,“ přiznává Vilém naprosto otevřeně.

Místo toho, aby se zlobila nebo dělala scény, chtěla po svém muži, aby jí v sukni zatancoval. Vilém se nejdříve ostýchal, poté ale na její hru přistoupil.

„Tanec v sukni na břišní tance je naší novou formou předehry,“ svěřuje se. „Je to naše tajemství, děti se o tom nesmí dozvědět,“ uzavírá.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články