„Zajíček“ Holly Madison: Cesta tiché dívky do sídla neřesti. Rivalita i nenávist, takto vypadal život po boku Hugha Hefnera

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Holly Madison Hugh Hefner
Zdroj: Profimedia

U příležitosti nového amerického dokumentu Tajemství Playboye o životě Hugha Hefnera, se v médiích objevuje jedna z jeho bývalých přítelkyň Holly Madison (42). Holly bez přetvářky vzpomíná na život po boku zakladatele Playboye, který zemřel v roce 2017 ve věku 91 let.

Kdo je Holly Madison

Jako děvčátko měla za svůj idol Marilyn Monroe, která ji inspirovala k tajnému snění o herectví. Zůstalo jen u tajného přání. Holly nebyla vůbec společenská a její chování bylo natolik podivné, že si její matka dokonce myslela, že by mohla trpět Aspergerem (forma autismu).

Cesta tiché dívky do sídla neřesti Playboy Mansion

Když se čerstvě dospělá Madison přestěhovala do Los Angeles kvůli studiu na univerzitě, přivydělávala si jako modelka Hawaiian Tropic pro opalovací krémy a také jako servírka v jedné z populárních restaurací Hooters.

Její vzhled poutal pozornost, a tak si vysloužila pozvánku do Playboy Mansion. Bylo jí krásných 21 let a věřila, že by jí pobyt v sídle extravagantního Hugha Hefnera mohl být prospěšný a konečně by mohla získat pocit, že někam patří a naučit se vnímat blízkost ostatních lidí.

Po noci strávené s Hughem Hefnerem jí bylo dovoleno se do známého sídla nastěhovat. Velmi brzy získala privilegium „hlavní přítelkyně“ v harému plném mladých blonďatých dívek, které v sídle žily. Na přání Hugha přestala pracovat a žila z týdenního kapesného ve výši 1000 dolarů, které každá z dívek dostávala.

Rozčarování ze života „zajíčka“

Počáteční nadšení z pobytu v této neformální komunitě vystřídalo rozčarování. Přestože Hefner vždy veřejně vystupoval proti drogám, v desetidílném dokumentu vyplavou na povrch jiné skutečnosti.

Madison uvádí, že velice často uvažovala o sebevraždě. To, co vypadalo zvenčí jako život v pohádce, takové nebylo. Rivalita všech děvčat byla cítit na každém kroku a ona jako „privilegovaná“ musela čelit silné nenávisti, která na ni doléhala.

Konflikty s ostatními ženami byly na denním pořádku. V domě navíc panovala přísná pravidla. Nebyly vítané žádné soukromé návštěvy, po deváté večer už se nesmělo z domu a samozřejmostí byla aktivní účast na večírcích v domě a role společnic.

Jak uvádí news.yahoo.com Holly uvedla: „Drama mezi mnou a ostatními ženami se zhoršovalo. Představte si, že máte s někým sex v místnosti plné žen, které vás nenávidí a vy víte, že o vás mluví hnusně.“

Madison ale zároveň uvádí, že vše, co v domě neřesti prožila, pro ni bylo cennou zkušeností do života. S odstupem času svůj tehdejší život přirovnává k pobytu v sektě. V roce 2008 svůj bizarní vztah s extravagantní celebritou ukončila, a to i přesto, že na ni v závěti pamatoval s několikamilionovým dědictvím, pokud bude v té době stále obývat jeho dům.

V roce 2013 se vdala za Pascquala Rotella, který se věnuje tvorbě elektronické hudby. V té době už měli dceru. Než došlo na rozvod, narodil se jim ještě syn.

Holly je často zvaná jako host do televizního vysílání, má svůj seriál a vydala 2 knihy inspirované svým životem. Slávy svého idolu z dětství se sice nedočkala, ale i tak se svým způsobem proslavila.

Zdroj: news.yahoo.com, insider.com, nypost.com, cosmopolitan.com
Autor: Lída Kropáčková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články