Robert (42): Policejní hlídka našla v mém kufru nafukovací pannu. Děti měly co vysvětlovat

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
muz sok
muz sok

Řidič kamionu Robert nám poslal e-mail, ve kterém líčí neobyčejnou příhodu spojenou se silniční kontrolou, kterou by ale nejradši nezažil. Když zjistil, kdo je všemu na vině, byl hodně překvapený.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Rutinní silniční kontrola

„To odpoledne jsem jel naším osobním autem domů z města. Na plácku za autobusovou zastávkou náhodně kontrolovala auta pohledná mladá policistka s kolegou,“ vypráví Robert, a dodává, že plácačkou přikázala zastavit i jemu.

Robert byl v klidu, živí se jako profesionální řidič, takže věděl, že přestupku se nedopustil, auto bylo čerstvě po STK, takže bez závad, doklady měl u sebe a alkohol nepožil, takže si byl jistý, že vše bude v pořádku.

„Dovolil jsem si proto trapný komentář o tom, že jsem rád, že když už silniční kontrola, tak je to taková krásná policistka. Za pár vteřin jsem ale o vnitřní klid přišel.“

Policistka totiž po kontrole dokladů požadovala i otevření kufru.

Netušil jsem, co na ni z kufru vyskočí

„Samozřejmě,“ řekl Robert, „mrtvolu tam neschovávám,“ pokračoval ve vtipkování, kterého za vteřinu litoval.

Když otevřel kufr, vyplula z něj velká nafukovací panna s rudou rtěnkou a otevřenými ústy.

Robert nechápal, kde se tam vzala, což oběma policistům i řekl.

Ti se na sebe nevěřícně usmáli, strčili pannu zpátky do kufru a řekli Robertovi, že může jet.

„Takhle jsem se nikdy nestyděl,“ vzpomíná Robert. „Dojel jsem domů, a aby mě nikdo neviděl, dotáhl jsem onu nafukovací slečnu domů. Žena málem dostala infarkt a děti se smály na celé kolo.“ Až na nejstaršího syna Petra.

Započal jsem vyšetřování

„Celou rodinu jsem shromáždil na gauč a stoupl si i s pannou před ně.“ Chvíli bylo ticho a pak konečně nejstarší syn Petr řekl pravdu.

„Vyšlo najevo, že Petr dostal pannu jako žert na své narozeninové oslavě, kterou měl na naší chatě. Pak tam jel uklidit a půjčil si auto.“

Petr se kromě odpadků musel zbavit i oné panny, ale nechtěl ji dávat do kontejneru v chatové oblasti, kde se všichni znají, a tak ji nacpal do kufru auta s tím, že ji doma rozstřihá a vyhodí až jako kusy gumy.

„Jenže ji v tom kufru zapomněl, blbec,“ uzavírá nezapomenutelný příběh Robert.

Autor: Jana Janáčková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články