Marek (48): Dcera mojí přítelkyně se mnou flirtuje. To, co udělala naposledy, mě dost vzalo

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 41
muz 41

Mít v jedné domácnosti dvě krásné ženy, které jsou do muže zadívané, zní jako sen. Sen se ale může změnit v noční můru, pokud je jedna z nich přítelkyně a druhá je její dospělá dcera. Marek tak řeší jedno z největších dilemat ve svém životě. Říci o náběhu k tajnému vztahu mezi ním a mladou dívkou, anebo podlehnout?

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Nenápadné signály, které jsem měl poznat dřív

Se svojí přítelkyní jsem se seznámil v práci. Já pracuji jako vedoucí technické podpory a přítelkyně jako sekretářka ředitele. Oba jsme přišli do firmy před mnoha lety a denně se potkávali. Mezi námi postupně začalo vznikat krásné pouto a časem nám došlo, že se do práce kvůli tomu druhému nakonec těšíme. Když jsme se začali stýkat i mimo práci, přítelkyně se mi svěřila, že má dceru, o které jsem nevěděl.

Dceru jsem nikdy nepotkal, protože studuje ekonomii v Praze a většinu času doma není. To léto ovšem odevzdávala bakalářskou práci a plánovala se vrátit zpátky domů a pracovat v regionu. Po půlroce se ke mně přítelkyně přistěhovala, mám totiž po rodičích krásný dům. Zanedlouho jsme v domě udělali prostor i její dceři. Mladá slečna byla okouzlující a od prvního momentu jsme si padli do oka a trávili jsme spolu rádi hodně času. Přítelkyně byla navíc šťastná, že si dcera s někým konečně tolik rozumí.

Přívětivost se náhle mění ve slabost

Jak jsem už řekl, trávili jsme spolu spoustu času. Ačkoliv jsem si to nepřál a nesměřoval k tomu, začala se mezi námi ztenčovat ta pomyslná hranice a intimní zóna. Občas docházelo k malému popíchnutí svůdnými pohledy a pohyby a já se v tom snažil hledat jen dívčí nerozvážnost. Snažil jsem se o to především kvůli tomu, že jsem cítil, jak ve mně slábne vzdor a sílí touha. Pořád je to dospělá mladá žena, krásná a inteligentní a zahrává si se mnou.

První dotyk mě donutil k přemýšlení

Pak přišel moment, kdy jsem si řekl, že hranice už byly překročeny. Večer jsem šel do koupelny a zrovna z ní vycházela ona. Já byl oblečený, ale ona jen v ručníku se o mě schválně otřela a ani nemusím komentovat, co to se mnou udělalo. Stojím teď před rozhodnutím, co dělat dál.

Pokud řeknu přítelkyni o tajném vztahu, který kvete mezi mnou a její dcerou, bude to konec. Pokud tomu neučiníme přítrž, moc dobře vím, že dlouho už nezvládnu vzdorovat a mohl bych litovat chybného kroku.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články