Marek (29): Vypiji v hospodě dvě piva, přítelkyně sedm. Kamarádi se mi smějí, že nic nevydržím

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz pivo
muz pivo

Nikdy jsem nehledal křehkou dívku nebo ženu, která se bude zajímat jenom o svůj vzhled. Martina je skvělá ženská pro mě. Je jí dvacet sedm, před rokem dokončila ekonomickou školu. I když se v současné době uchází o funkci v celkem lukrativní firmě, nezajímají ji jenom peníze a vzhled. Ráda si se mnou zajde zaběhat, posilovat nebo posedět s partou kamarádů na pivo.

A právě hospoda je takový náš kámen úrazu. Kromě mojí přítelkyně tam totiž chodí skoro samí chlapi. Ona je proto velmi oblíbenou členkou skupinky, co si ráda zahraje karty. Nikdy jsem toho moc nevypil a vždy jsem pozadu za ostatními. Ale když je v pití lepší i žena, ostatní mě mají za bábovku.

Scházíme se pravidelně každý týden. Nikdy si nedám víc než dvě piva

Vydržím celý večer se dvěma půllitry a jsem spokojený. Zatímco ostatní do sebe hází jedno pivo za druhým a prokládají to panáky, já si v klidu popíjím svoje zvětralé pivo. Ve všem ostatním s nimi držím krok: karty, humor, vtipné narážky na servírky. Jenomže očividně to nestačí na to, abych byl dost chlap.

Zdroj: 123RF.COM

Martina navíc dělá hloupé vtipy, že pokud bych si dal o pivo víc, musela by mě domů táhnout na zádech. Což by pro ni nebyl žádný problém, protože jsem celkem třasořitka a ona je žena, co něco zvládne. Trochu žárlím na ostatní, protože si s nimi v hospodě rozumí víc než já. Navíc se mi smějí, že nic nevydržím.

Miluji ji a jsem smířený s tím, že ona je muž v našem vztahu

I když jí nosím kytky a chovám se jako gentleman, ona vždy bude v našem vztahu ta mužnější. Nevadí mi to, jsem s tím smířený. Sice mě občas mrzí, jak se mi kamarádi smějí, nebo jak mě ona před ostatními shazuje. Ale vím, že to nikdo z nich nemyslí zle. Stále je to podle mého lepší než mít doma zlatokopku, která se stará jenom o to, že nemá co na sebe.

Vztah nám klape. Podle mě možná spousta kluků v hospodě žárlí, Martina je ženská, kterou by si mohl kdekdo přát. Na jednu stranu jemná a dobře oblečená manažerka s vysokým platem, na druhou stranu žena, co se nebojí práce na zahradě a ráda zajde na pivko s partnerem.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články