Matouš (44): Vyměnil jsem hodnou ženu za svůdnou milenku. Kvůli chvilkovému poblouznění jsem zničil rodinu

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
muz 14
muz 14

Žádné manželství není dokonalé. Ani to naše nebylo. Po patnácti letech po boku toho druhého přijde stereotyp. Dny jsou jeden jako druhý, vzájemně už se nedokážete ničím překvapit. Stále častěji jsem fantazíroval o jiných ženách. Svou manželku jsem miloval, ale v našem vztahu už to zkrátka byla nuda.

Založil jsem si profil na seznamce

V dnešní době můžete na internetu podnikat prakticky cokoli. Já si jednoho dne založil profil na internetové seznamce. Nešlo mi o hledání vztahu, neměl jsem potřebu se seznamovat. Chtěl jsem si jen tu a tam s nějakou ženou vyměnit pár intimních slůvek, protože to v naší ložnici po patnácti letech nebylo takové jako kdysi. Pryč byla touha, vzrušení i chtíč. Jenže přesně to jsem k životu potřeboval. Když mi to nedokázala nabídnout manželka, hledal jsem to jinde.

Psali jsme si týdny

Zdroj: 123RF.COM

Na seznamce jsem poznal Pavlínu. Zpočátku jsme si vyměnili jen pár vět, později přišla i nějaká ta lechtivá fotografie. Nebyl jsem na sebe pyšný a moc dobře jsem si uvědomoval, že tím svou ženu podvádím, jenže jsem si nemohl pomoct. Opět jsem pocítil vzrušení i chtíč, najednou se mi vrátila touha. Nedokázal jsem to ukončit a s Pavlínou jsem si tajně psal.

Po pár měsících nám písmenka přestala stačit a my dva se sešli v motelu na kraji města. Zní to jako vystřižené z nějakého filmu, ale přesně tak to bylo. Pátek večer – pokoj v motelu – jen my dva. Myslel jsem si, že si jen užijeme a už se neuvidíme. Jenže to jsem se spletl.

Nedokázal jsem to ukončit

Zdroj: 123RF.COM

Už z fotografií jsem věděl, že je Pavlína opravdu krásná žena. Měla dokonalé tělo, byla jedním slovem božská. A svou figurou mi učarovala, nedokázal jsem náš vztah ukončit. Začali jsme se scházet pravidelně, i když mi bylo jasné, že to jednou praskne. A taky že prasklo asi půl roku po naší první schůzce, kdy nás manželka vyhmátla přímo při akci, jestli mi rozumíte.Jako lusknutím prstu jsem o všechno přišel. Manželka mi ještě ten den sbalila všechny mé věci a vyhodila mě na ulici. Až tehdy mi došlo, co všechno jsem vlastně ztratil. Jenže už bylo pozdě.

Zahodil jsem roky manželství

Kvůli několika zprávám a pár setkáním jsem zahodil několikaleté manželství. Nechal jsem se oblbnout milými slovíčky, a především sexy postavou milenky, která mě po prozrazené nevěře okamžitě odstřihla a už se neozvala. Žena se mnou nekomunikuje a podle všeho o mé nevěře řekla i našim dětem. Nyní už vím, jak hloupě jsem se zachoval. Chvilkové poblouznění s krásnou milenkou mě stálo život po boku milující ženy a dětí, pro které bych udělal vše.

Kéž by to šlo vrátit zpátky.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články