Lukáš (43): Syn mi představil svoji novou přítelkyni. Když jsem zjistil, odkud ji znám, úplně jsem oněměl

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 40
Zdroj: 123RF.COM

Syn se chtěl pochlubit svojí novou přítelkyní. Manželka je pozvala k nám a já neměl nic proti. Situace se ale změnila v okamžiku, kdy jsem synovu novou dívku spatřil. Od začátku mi byla povědomá a trvalo jen pár minut, než mi došlo, odkud já tu pohlednou blondýnku vlastně znám.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Jakmile jsem si dal dohromady dvě a dvě, úplně jsem oněměl. Měl jsem co dělat, abych se neprořekl nebo na sobě nedal nic znát. Teď mám výčitky, že jsem synovi neřekl pravdu.

Už jsme si mysleli, že se nedočkáme

Náš nejmladší syn Kryštof byl vždycky takový jouda. O holky nikdy moc nestál, mnohem raději vysedával za počítačem, kde se věnoval nějakým těm svým hrám, kterým jsem nikdy moc nerozuměl.

Když se nám pochlubil, že si někoho našel, manželka ani já jsme tomu skoro nemohli uvěřit. Tolikrát jsme si ho dobírali, kdy si konečně najde babu, a najednou to bylo tady. A co víc – chtěl nám tu svoji představit.

Měl jsem silný pocit, že ji odněkud znám

Nastal den D. Manželka syna i jeho dívku pozvala k nám. Patřičně se na to připravila a mně kladla na srdce, abych udělal ten nejlepší dojem.

Když se syn zjevil ve dveřích, od začátku mi jeho přítelkyně přišla povědomá. Byla to krásná blondýnka a já měl pocit, že ji odněkud znám.

Trvalo jen pár minut, než jsem si dal všechno dohromady. Pak mi došlo, odkud tu dívku vlastně znám, a ve vteřině jsem oněměl.

Nedal jsem na sobě nic znát

Zbytek jejich návštěvy jsem byl jako na trní. Věděl jsem, že tu holku znám, a dobře jsem taky věděl, odkud. Měl jsem co dělat, abych něco neřekl.

Když odešli, manželka se zajímala, proč jsem se choval tak divně. Měl jsem chuť jí všechno říct, ale bylo mi jasné, že kdyby znala pravdu, určitě by se jí to nelíbilo.

Měl jsem také výčitky, že jsem synovi nic neřekl. Věděl o tom, co jeho přítelkyně dělá? Schvaluje to? Nebo to před ním zatajila?

Mám si to nechat pro sebe?

Už je to měsíc, co nám syn představil svoji novou dívku. Od té doby ho doma skoro nevidíme, pořád jsou někde spolu. Manželka je nadšená, že šel syn konečně do sebe.

Já ale nevím, co si myslet. Jsem si jistý, že jeho přítelkyni Sabinu znám z erotického chatu. Občas jsem tam chodíval, když mi to doma nestačilo. A jsem přesvědčený, že tam vystupuje pod jménem Blanka.

Mám si to nechat pro sebe? Mám se zmínit před ženou? Nebo dokonce před synem? Tuší vůbec, že se jeho dívka vystavuje na placeném chatu? Nebo mám mlčet a doufat, že jim vztah dlouho nevydrží?

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články