Hana (33): Měla to být noc plná vášní, místo toho se z něj vyklubal zvrhlík. Takovou věc rozhodně zažít nechcete

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena zvrhlik
Zdroj: Shutterstock

Hana byla delší dobu bez chlapa a v jistých ohledech už se začínala cítit zanedbaná. Využila proto nabídky své sestry, která ji jednoho pátečního večera vytáhla do klubu pod záminkou parádního sesterského večera. Hana však do baru vyrazila s jasným cílem – najít si fešného společníka na vášnivě prožitou noc.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Zdálo se, že osud hraje Haně do karet. Zanedlouho po svém příchodu si totiž začala vyměňovat koketující pohledy s jistým sympaťákem. O dvě hodiny později se omluvila sestře a daného muže, který se představil jako Luděk, doprovodila k němu domů.

Představovala jsem si noc plnou vášní

Toho fešáka si Hana všimla prakticky hned. Seděl na baru ještě s kamarádem. Dvojice spolu brzy začala flirtovat.

Když od daného chlapíka barman donesl dva drinky, Haně i její sestře, bylo to pro Hanu znamení, že jde vše podle plánu. O dvě hodiny později už byla na cestě k němu domů.

„Už cestou jsem si představovala, jaké to asi bude,“ svěřuje se Hana. „Ty měsíce bez chlapa na mě začínaly být znát, moje představy se ubíraly hodně pikantním směrem,“ přiznává.

Večer začal velmi slibně

Hana doprovodila Luďka k němu domů jejich společně strávený večer se vyvíjel velmi slibně.

„Zavedl mě do ložnice, kde mě začal svlékat,“ popisuje Hana. „Pocítila jsem nával vzrušení a nemohla se dočkat, co bude následovat,“ píše.

Pak se ale začalo dít něco, co se Haně přestávalo líbit. Už ve chvíli, kdy se Luďkova pozornost začala ubírat směrem jejích chodidel, se přestala cítit příjemně.

Měl zvláštní choutky, které jsem s ním nesdílela

Hana začala být v rozpacích. Luďka očividně vzrušovaly její nohy, kterým se věnoval nepatřičně dlouho. Skoro to vypadalo, že se ani na nic dalšího nezmůže.

„Tvářil se vzrušeně a já nechápala, co ho na tom bere,“ netají se Hana. „Když mi začal líbat chodidlo, cukla jsem sebou. Držel mě pevně a pak si strčil můj palec do pusy,“ svěřuje se Hana, čím ji partner na jednu noc zaskočil.

Hana se začala bránit a chtěla se Luďkovi vymanit. Ten ale působil jako v transu. Hana si všimla jeho vzrušení, to její ale bylo dávno pryč.

Co to sakra bylo?

Haně se nakonec podařilo Luďkově sevření vymanit, a i když na ni naléhal a snažil se ji přesvědčit, že se jí to bude líbit, začala se oblékat s jasným cílem – co nejdříve odtamtud vypadnout.

„Zastavila jsem se až o několik ulic dál a přemýšlela, co to sakra mělo být. Nikdy předtím jsem se s takovou úchylkou nesetkala a nebylo mi to ani trochu příjemné,“ přiznává upřímně.

Od toho okamžiku se zařekla, že si chlapa v baru už nikdy hledat nebude. Měla to být noc plná vášní, ale vyklubal se z toho zážitek, na který Hana jen tak nezapomene.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články