Karel (43): Tchyně byla ztělesněné zlo, zničila mi manželství i pověst

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
muz 46
muz 46

Bohužel nepatřím k těm mužům, kteří by měli štěstí na tchyni. V mém případě to bylo spíše naopak. Matce mojí manželky jsem totiž od samého začátku nepadl do oka a ona si dala za cíl, že naše manželství rozdělí. Byla odhodlaná udělat všechno pro to, aby moji ženu získala na svoji stranu a poštvala ji proti mně. Nikdy bych nevěřil, že zlo skutečně existuje. Nyní jsem ale přesvědčen, že se vtělilo právě do mé tchyně.

Od samého začátku proti mně něco měla

Pokud jde o moji tchyni, nikdy se nesnažila, aby mě měla ráda. Od samého začátku dávala dost jasně najevo, že se vztahem své dcery nesouhlasí. Od první chvíle, kdy mě má žena Zuzka své matce představila, proti mně zbrojila. Nedělalo jí například problém, aby v mé přítomnosti připomínala Zuzce její bývalé partnery a zmiňovala se o tom, že pokud by se byla rozhodla pro některého z nich, udělala by daleko lépe, než když si začala se mnou.

Snažila se proti mně moji ženu poštvat

Tchyně se snažila překazit naši svatbu, nicméně jí to ani přes veškerou snahu nevyšlo. Proto si dala další cíl, poštvat moji ženu proti mně. Když si zrovna nevymýšlela, že mě ve městě viděla s jinou ženou, vehementně svoji dceru přesvědčovala o tom, že si k nám domů vodím milenky. Nic z toho samozřejmě nebyla pravda, jenže čím více do mé manželky hučela, tím nalomenější má žena byla.

Zdroj: 123RF.COM

Pod nátlakem své matky o mně začala pochybovat. Několikrát mi v hádce dokonce naznačila, že jestli se nezačnu chovat normálně, mohla by zažádat o rozvod.

Udělala z komára velblouda

Pracoval jsem ve firmě, kde bylo mou pracovní náplní mimo jiné i to, že jsem se scházel s obchodními partnery. Jednoho dne jsem proto vyrazil do kavárny v našem městě, kde jsem se měl setkat s Natálií – potencionální obchodní partnerkou, která zastupovala firmu, s níž ta naše měla zájem navázat spolupráci. Byla to naprosto formální pracovní schůzka, jenže co čert nechtěl, tchyně se zjevila u vedlejšího stolečku zrovna ve chvíli, kdy jsme se s Natálií něčemu od srdce smáli a ona mi spontánně položila ruku na rameno.

Zdroj: 123RF.COM

Asi tušíte, že tchyně ještě zatepla běžela za mojí ženou, které danou situaci vylíčila úplně jinak. Ano, mohlo to sice vypadat všelijak, ale já měl svědomí čisté. Po příchodu domů na mě nečekala jen moje žena, ale také zabalené kufry.

Tchyně mi zničila manželství i pověst

Manželka mi nevěřila ani slovo, její matka tak po několika letech konečně dosáhla svého. Pár dní poté mi právník mojí ženy doručil rozvodové papíry. Bylo po všem, moje žena mi nevěřila, místo toho dala na slova své matky, která mě očividně od samého začátku nesnášela.

Aby toho nebylo málo, dostal jsem výpověď z práce. Tchyně totiž nelenila a mému nadřízenému tvrdila, že spím se svými obchodními partnerkami. Svoje tvrzení podložila tím, že se právě kvůli tomu moje žena se mnou toho času rozvádí. Nebyla to pravda, ale šéf jí uvěřil a na hodinu mě vyrazil.

Moje šikovná tchyně tak nezničila jen moje manželství, zničila i moji pověst, kvůli které mám teď problém získat slušnou práci v oboru, který je mi nejbližší.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články