Jaromír (52): Jsme pro smích všem na vesnici. Celá rodina pyká za tuto manželčinu fatální chybu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz venkov
Zdroj: Shutterstock

Manželka pana Jaromíra nepomýšlela na možné následky. Za jeho zády udělala něco, co se jí vymklo z rukou, a nyní za její obrovskou chybu bohužel pyká celá její rodina.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Jaromír o ničem nevěděl. Jeho žena Leona to provedla tak šikovně, že se jí půl roku dařilo držet své tajemství pod pokličkou. Když ale pravda vyšla najevo, spustila lavinu šílených událostí. Jaromír i jeho rodina jsou nyní k smíchu všem ve vesnici!

Začali jsme později

Jaromír a Leona se poznali před třinácti lety. Oba dva byli kariéristi, kteří na rodinu nepomýšleli. První dítě přišlo dva roky po seznámení.

„Nikam jsme nespěchali, se vším jsme začali později,“ píše Jaromír. „První dítě se mi narodilo až po čtyřicítce.“

Manželé přehodnotili své priority. Vyměnili město za domek na vesnici, kde začali žít. K synovi o dva roky později přibyla ještě dcera.

O ničem jsem nevěděl

„Žil jsem v domnění, že nám nic nechybí,“ přiznává Jaromír. „Byli jsme šťastní, finančně jsme nestrádali. Proto mě ani ve snu nenapadlo, co má moje žena za lubem.“

Aniž by si čehokoli všiml, Leona začala Jaromíra podvádět. Spustila se s jedním z místních, shodou okolností manželem ženy, se kterou se kamarádila.

„Když si představím, že k nám Romana chodila na kafe a moje žena přitom spala s jejím mužem, nechápu, že na to má žaludek,“ diví se Jaromír.

Měla myslet na následky

Bohužel vzrušením zaslepená Leona nepomyslela na to, jaké následky by mohlo její počínání mít. Asi ji nenapadlo, že by románek mohl vyjít najevo.

„Přišlo to jako rána z čistého nebe,“ popisuje Jaromír. „Zaslechl jsem ženský křik, ozýval se z naší zahrady. Přispěchal jsem na místo a viděl Romanu, jak mojí ženě nadává a obviňuje ji z toho, že jí spí s manželem,“ pokračuje.

Jaromír byl v šoku. Byla to pravda? Opravdu ho Leona podváděla? Hysterické scéně nadšeně přihlíželi ostatní sousedé. Takovou podívanou si nemohli nechat ujít!

Jsme pro smích celé vesnici

„Romana udělala obrovskou scénu,“ svěřuje se Jaromír. „Všichni museli slyšet, z čeho moji ženu obviňuje, a mně přede všemi řekla, že jsem slepý paroháč,“ pokračuje.

Bohužel nerozvážné chování jeho ženy mělo negativní dopad na celou rodinu. Jaromír se v e-mailu netají tím, že je k smíchu celé vesnici.

„Když syn přišel s pláčem domů, že se mu spolužáci smáli, bylo mi ho hrozně líto,“ přiznává Jaromír. „Nechápu, proč to žena udělala. Neměla to zapotřebí, nyní ale kvůli ní trpíme úplně všichni, i děti. A to je nejhorší,“ uzavírá.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články