Denis (41): Žena si myslela, že mám milenku. Neuvěříte, co udělala, když zjistila, jak je to doopravdy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Smutny muz postel
Zdroj: Shutterstock

Denis žije s manželkou už deset let. Dlouhé roky jim všechno skvěle klapalo, ale po překročení čtyřicítky začal mít pár problémy v intimním životě. Když už se neúspěch opakoval během měsíce potřetí, Denis se rozhodl raději se společným hrátkám v posteli vyhýbat.

„Nechtěl jsem svou ženu znovu zklamat. Cítil jsem se trapně, i když ona mi samozřejmě opakovala, že se to může stávat. Ale ničí hrdost netrpí víc než muže, který nedokáže uspokojit vlastní manželku,“ přiznává Denis.

„Zkrátka jsem si myslel, že s ní nějaký čas nebudu vést intimní život, a když nám to bude oběma moc chybět, třeba se příště zadaří. Ona na mě ale udeřila s něčím, co jsem nečekal.“

Myslela si, že spím s jinou

Denis píše, že jeho manželka se opravdu snažila. Vymýšlela v posteli různá ozvláštnění, díky nimž by se Denisův problém mohl vyřešit. Naléhala na něj skoro každý večer, ale on jí dal najevo, že se s ní milovat nechce.

„Jedno ráno se mě na rovinu zeptala, zda jsem si nenašel někoho jiného. Ta otázka mě zaskočila, i když jsem byl ještě rozespalý, okamžitě jsem se probral,“ říká.

Když se Denis ptal, jak to mohlo jeho ženu vůbec napadnout, odpověděla mu, že se ho snaží už několik dní v kuse svést, ale on se vždy jen otočí na bok a spí. Myslela si proto, že má někde milenku, se kterou si všechno vynahrazuje.

Zdroj: Shutterstock

 

„Nevěděl jsem, zda se mám smát, nebo plakat nad její nedůvěrou. Samozřejmě se mě to dotklo, ale uznávám, že to byla tak trochu i má vina. Měl jsem s ní jednat na přímo a ne se hroutit nad problémem,“ dodává.

Denis se manželce přiznal, že se za svůj problém stydí, a neví, co by měl dělat. Nechtěl se jen marně o něco pokoušet, aby ji znovu zklamal. Když si celou situaci vyjasnili, rozhodli se hledat řešení v podobě podpůrných prášků.

„Moje žena mi nabízela, že se mnou půjde do nějaké sexuologické poradny, pokud budu chtít. To mi ale přišlo zbytečné. Říkal jsem si, že nejprve vyzkouším pilulky, a kdyby to náhodou nezabralo, budeme to řešit dál. Naštěstí to zafungovalo.“

Náš problém nám upevnil vztah

I když se Denis cítil trapně, rozhodl se nakonec, že začne užívat pilulky na zvýšení erekce Amarex.

„Nikdy jsem si nemyslel, že je budu potřebovat, ale když jsem o tom přemýšlel, určitě v tom nejsem sám,“ dodává.

„Tím, že jsem se se vším svěřil své ženě, a ona mi dokonce pomohla se sháněním prášků, jsme náš vztah ještě upevnili.

Vzájemně si teď věříme a já vím, že jí mohu říci cokoli, aniž bych se styděl.“

Denis přiznává, že se bál také toho, aby ho prášky v životě nějak neovlivnily. „Nikdy jsem si nebyl jistý, co všechno je ve složení podobných přípravků. Ale Amarex jsem si vybral právě proto, že je stoprocentně přírodní. Takže kromě toho, co dělat má, neubližuje tělu a nemá žádné vedlejší účinky. Jedině to, že jsme se ženou zase ve všech ohledech šťastní,“ dodává závěrem.

Komerční sdělení
Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články