Jana: Práce v sexshopu mě k nepoznání změnila

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
prace v sshopu
Zdroj: 123RF.COM

Jako malá jsem byla spíše méně oblíbené dítě. Nezajímavá, spíše introvertní dívka se zájmy, které se moc neslučovaly se zábavou ostatních dětí. A tak jsem prošla základní i střední školou.

Na vysoké jsem si sice našla pár přátel, pořád jsem ale byla spíše podivín, co má problém mluvit s ostatními a stydí se kdykoli se začne řešit jeho rodina. Našla jsem si přítele a vždy mi šíleně vadilo, když někomu popisoval náš milostný život, nebo mu posílal naše společné fotky. Nevím proč, ale zkrátka mi to bylo nepříjemné. Mám ráda svoje soukromí a nechtěl jsem se o něj s nikým dělit.

Hledala jsem brigádu a dostala šílený nápad

Když jsem se Filipovi svěřila, že jsem napsala na inzerát do sexshopu, dost ho to zaskočilo. Společně jsme v posteli dost experimentovali, nějaké ty hračky jsme už zkoušeli, vždycky je ale kupoval on a měl za to, že jsem příliš velká stydlivka na to, abych na takovou práci měla. A možná i tohle jeho přesvědčení ve mně vyvolalo touhu ukázat mu, že se plete.

Zdroj: 123RF.COM

Brigáda slibovala práci pouze o víkendech a slušné platové ohodnocení. Navíc mi bylo jasné, že do takového obchodu přijde pět zákazníků denně a tak budu mít dostatek prostoru pro psaní diplomové práce do školy. Měla jsem štěstí, ještě ten večer mi volala velmi příjemná paní a domluvila se mnou zaučení.

Zpočátku jsem byla trochu nesvá

Zaučení probíhalo v týmu pěti lidí. Měli jsme se na prodejně střídat a šéfová nám chtěla ukázat všechno najednou. Představovala nám nejrůznější hračky, učila nás, jak pracovat se zákazníkem, který neví, co chce. Z počátku jsem se sice trochu styděla, ale když jsem viděla, jak v pohodě berou věc ostatní, vžila jsem se do role prodavačky celkem rychle.

Bylo třeba znát spoustu věcí, které jsem v životě neviděla. Naučit se vcítit se do nesmělého zákazníka, což pro mě problém opravdu nebyl. A pak už jen nebát se podělit o osobní zkušenosti. To bylo náročnější, ale když se začali svěřovat i ostatní, prozradila jsem svou oblíbenou polohu v posteli i já. Šéfová nás tak chtěla přimět k tomu, abychom i zákazníkovi dokázali poradit, co je podle nás to nejlepší, aby nám věřil a produkty skutečně koupil.

Práce se pro mě stala zábavou. Baví mě lidem pomáhat

Radit lidem, kteří chtějí nějakou tu hračku vyzkoušet poprvé, mě začalo bavit. Uvědomila jsem si, že i já jsem měla zprvu problémy, ale jsem teď spokojená, protože jsem svůj strach překonala. Chci pomáhat překonat strach i ostatním. Milostná stránka je ve vztahu jednou z velmi důležitých, a ačkoli se to může jevit jako komické, taková prodavačka v sexshopu mnohdy poradí víc než nějaký sexuolog.

Chodí za mnou lidé, kteří už doma nějakou tu hračku mají a chtějí další. Zároveň ale přijdou i ti, kteří potřebují poradit. A takoví zákazníci mě baví nejvíc. Často jim svěřím, co jsme s partnerem vyzkoušeli my, nebo doporučím nějakou tu novinku.

Filip si od té doby chválí, jak jsem najednou jiná. Méně se stydím, s přáteli mluvím o všem, i náš sexuální život se zlepšil a obohatil. Práce v sexshopu mě zkrátka ve všech ohledech změnila k lepšímu.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články