Jan (38): Choval jsem se jako rytíř a stejně nic nepomáhalo

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 32 1
muz 32 1

Už je to skoro 8 let a já se pořád nedokážu smířit s tím, co se mi tehdy přihodilo. Čekal jsem tak dlouho na lásku. Ve třiceti jsem se poprvé zamiloval, ale opravdově. Od té doby jsem už nic podobného nezažil.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře z Kladna. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Pár vztahů jsem do té doby měl

Býval jsem dřív dost nesmělý. Na škole všichni s někým už chodili a já pořád nic. Když už se mi podařilo nějakou holku oslovit, většinou to nedopadlo nějak dobře. V tom nejlepším případě se z nás stali maximálně dobří kamarádi. S tím jsem byl sice taky spokojen, ale nebylo to, co jsem potřeboval.

Chtěl jsem taky s někým chodit. Naštěstí po studiích jsem získal trochu sebevědomí a během deseti let si několika vztahy prošel. Bylo to sice fajn, ale nikdy jsem nezažil opravdovou lásku. Vždycky mi v tom vztahu něco chybělo.

Seznámili jsme se na diskotéce

Bylo mi třicet let, když jsme se s Mončou seznámili. Byl jsem tehdy s kamarády na diskotéce. Moc se mi líbila. Už na první pohled jsem věděl, že to bude holka pro mě. Působila tak nějak tajemně a zároveň se na mě dívala takovým pronikavým pohledem.

Oslovil jsem ji, ten večer jsme si vyměnili kontakty. Dokonce proběhl i polibek na rozloučenou. Okamžitě jsem cítil, že jsem se zamiloval. Teď už vím, že jsem se později choval jako naprostý idiot. Na naši první schůzku jsem dorazil s květinou a bonboniérou. Byla zaskočená, asi nečekala, že na první rande jí někdo přinese kytku.

Začal jsem jí často psát SMS a mrzelo mě, že mi neodpovídala tak rychle jako já jí. Chtěl jsem s ní být pořád v kontaktu. Jenže ona se chtěla vídat čím dál méně často. Nechápal jsem proč. Dělal jsem pro ni, co jsem jí na očích viděl.

Pravdu jsem se dozvěděl od její kamarádky

Asi po dvou měsících mi vše objasnila její kamarádka. Monča se už před tím, než mě poznala, zamilovala do jednoho muže, který ji ale nechtěl. Nebo spíš ji chtěl jenom do postele a ona z toho byla nešťastná.

Prý ji jinak totálně ignoroval, ozval se třeba jednou za týden, ona k němu nakonec vždy přiběhla. Když se prý dozvěděl, že si Monča začala něco se mnou, začal se snažit a ona mu zkrátka podlehla. Začala s ním chodit a mně zbyly jen oči pro pláč. Opravdu jsem byl zamilovaný a dodnes to nemůžu skousnout.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Autor: René Podhrázský


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články