Jan (32): Miluji svou přítelkyni, ale její chichotání mě vytáčí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zoufalost
zoufalost

Každý z nás je něčím výjimečný. Někdo si během života získá nějaký svůj charakteristický znak, jiný se s ním narodí. Jde o výjimečné a originální vlastnosti nebo zlozvyky, které ne vždy musí být pozitivního rázu, ale rozhodně díky nim na člověka jen tak nezapomenete. Moje přítelkyně se vyznačuje velmi výrazným smíchem, který mi po několika společných měsících už leze na nervy.

Když jsem Andreu poznal, samozřejmě jsem si hned všiml, že má trochu zvláštní smích. Spíše takové tiché chichotání, které až tahá za uši. Jenomže jsem se snažil vidět všechny pozitivní vlastnosti, které mě přinutily se do ní zamilovat. Brzy jsem si na její smích zvykl a po pár měsících jsme spolu začali bydlet.

Směje se úplně všemu. Občas se od ní nedočkám odpovědi

Zdroj: 123RF.COM

Brzy jsem si začal uvědomovat, že to, co mi na Andree vadí, není druh jejího smíchu. Je to fakt, že se směje v podstatě všemu, co se řekne. Na něco se jí zeptám a ona se místo odpovědi jenom zachichotá. Často nevím, jestli to považovat za souhlas, nebo naopak jestli se jí můj nápad zdál natolik hloupý, že ho raději ani nekomentovala. Potom mezi námi dochází k hádkám.

Dalším faktem je, že se Andrea nedokáže dlouho zlobit. Když se pohádáme, já sedím v obýváku na gauči, ale ona už si volá s kamarádkou v naprosto skvělé náladě, a i přes zavřené dveře slyším její typický smích. Ten mě v tu chvíli samozřejmě vytáčí možná právě proto, že já se přes hádku nedokážu přenést tak lehce. Miluji ji, takže je pro mě těžká každá výměna názorů. Ona ale jako by o hádce za dvě minuty nevěděla.

Přátelé tvrdí, že by s ní nevydrželi. Začínám je chápat

Zdroj: 123RF.COM

Andrea je zapamatovatelná. Když jdeme do baru, její chichotání se nese celým podnikem a všímají si nás i lidé, kteří nás neznají. Přátelé se jejímu smíchu smějí, narovinu mi však několikrát řekli, že žít by s někým takovým nedokázali. Andrea je chytrá žena, jenomže působí trochu hloupě, když se všemu neustále jenom směje.

Snažil jsem se s ní o tom mluvit, jenomže podle všeho se taková narodila. Není to zlozvyk, který by se dal odnaučit. Má zkrátka ráda smích a ten její je pisklavý a pronikavý. Ačkoli mi to občas opravdu leze na nervy, zatím se držím a překonávám, protože ona je dívka, kterou miluji a se kterou chci být.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články