Radim (45): Manželka mě nařkla z nevěry. Na oplátku jsem ji podvedl

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
krik
krik

Naše manželství mohlo být šťastné. Několik let jsme vychovávali se ženou dvě děti, oba chodili do práce, žili jsme jako každá normální rodina. A myslel jsem, že to tak i zůstane. Jenomže ona to pokazila. Nedůvěřovala mi a obvinila mě falešně z toho největšího hříchu, který může manžel spáchat.

Chystal jsem pro ni dárek k narozeninám. Měla to být oslava, kterou jsem dlouho plánoval s kamarády v práci. Zůstával jsem přesčas, abych s nimi všechno probral, také jsem jim posílal SMSky nebo si s nimi volal i pozdě v noci. A moje žena si to všechno vyložila jinak.

Obvinila mě z nevěry. Všechno zkazila

Jednou u večeře mi zkrátka oznámila, že už se nemám přetvařovat. Prý se ptala mého šéfa na přesčasy a ten jí řekl, že v práci po šesté hodině nikdy nejsem. Samozřejmě že ne, nevěděl to, zůstával jsem tam jen s pár kolegy a nepsali jsme si čas do pracovní doby. Navíc prý si pořád s někým píšu a kdykoli telefonuji a ona vejde do místnosti, tak najednou zmlknu. Oznámila mi, že mám milenku a že jsem jí to měl říct sám.

Zdroj: 123RF.COM

Nejdřív jsem netušil, jak reagovat. Mám se tomu smát a říct jí pravdu? Jenomže situace nebyla vtipná. Obvinila mě z něčeho, co bych nikdy neudělal. Vybuchl jsem. Řekl jsem jí, že si zkazila narozeninovou oslavu a že se mě její nařčení dotklo. Odešel jsem od nedojedené večeře a praštil dveřmi. Zavolal jsem kamarádce, o které jsem věděl, že po mně už roky kouká, zda bych mohl přespat u ní.

Opili jsme se a já udělal přesně to, z čeho mě žena obvinila

Soňa o mě usilovala, když jsem byl svobodný. Jenomže já se zamiloval jinde, a ona tak zůstala pouze mojí nejlepší kamarádkou. Tušil jsem, že ani po těch letech mě neodmítne. Nevěděl jsem, že to opravdu dokážu. Chtěl jsem se hlavně opít a někomu se svěřit. Po dvou hodinách jsem s ní ale skončil v posteli. Obvinění mojí ženy tak dostálo svému.

Ráno jsem se vrátil domů, jako kdyby se nic nestalo. Řekl jsem ženě, že jsem byl přes noc u kamarádky, že jsem potřeboval čas. Ona se mi stále dokola omlouvala, že se spletla. Po několika dnech se mezi námi vše urovnalo. Nejspíš jí nikdy nedošlo, že jsem ji opravdu podvedl. Náš vztah se změnil. Nevěřím jí a jsem na ni stále i po několika týdnech naštvaný. Snažím se ale dělat, co můžu, abych zachránil manželství a nenutil naše děti žít ve střídavé péči.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články