Jakub: Přistihl jsem manželku při nevěře s mou milenkou

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
zenyvposteli
Zdroj: 123RF.COM

Dlouhodobý vztah a manželství nejsou vždy procházka růžovou zahradou. Často si takový vztah projde nějakou tou krizí. A dost často i nevěrou. Především muži mají pověst rozsévačů a jejich úlety by jim údajně měly být tolerovány. Nic ale není jen černé nebo bílé.

Když to v manželství začne skřípat

Jakub s Jitkou jsou manželé 12 let, celkem spolu jsou 18 let. Mají spolu 2 děti, kterým je teď 11 a 9.

V manželství jim to před nějakou dobou začalo skřípat. „Často jsme se hádali, oba jsme vybuchovali pro maličkosti,“ vzpomíná Jakub. „A pak už byly hádky na denním pořádku.“ Jakub si našel milenku. Trávili spolu hodně času. Scházeli se asi rok. Pak se Jakub rozhodl, že svou avantýru ukončí a pokusí se napravit manželství a vztah s Jitkou.

„Samozřejmě, Eva, moje milenka, s tím moc nesouhlasila a nechtěla moje rozhodnutí pochopit a přijmout,“ popisuje Jakub. „Ale já byl už pevně rozhodnutý udělat vše pro záchranu manželství.“

Zachrání dovolená manželství?

Jakub zamluvil dovolenou v Řecku jen pro Jitku a pro něj. Zařídil i hlídání pro děti. Doufal, že společná dovolená jen pro ně dva jim pomůže rozpomenout se, jak jim spolu bylo kdysi krásně. Ovšem hned druhý den se stalo něco neuvěřitelného. U bazénového baru se najednou objevila Eva. „Zůstal jsem jako opařený. Ale ona dělala, že mě nezná. Vůbec jsem tenkrát nevěděl, co mám dělat,“ směje se Jakub.

Zdroj: 123RF.COM

Když si Jitka všimla, že Eva mluví česky, přizvala ji k nim ke stolu. Daly se spolu do řeči a za chvíli se skvěle bavily, jako nejlepší kamarádky. Jen Jakub vůbec nechápal, co to má znamenat. „Tak jsem šel radši na pivo.“ Holky spolu strávily celý den. Když se večer ptal nenápadně Jakub Jitky, co je Eva zač, zjistil, že měla jet s přítelem, ale na poslední chvíli se rozešli a ona se rozhodla, že pojede na dovolenou i bez něj. Té historce se Jakub jen hořce pousmál.

Další den spolu Jitka s Evou jely dokonce na fakultativní výlet. Jakuba nechaly na hotelu. Ten měl aspoň spoustu času přemýšlet nad nějakou strategií. Stále mu vrtalo hlavou, co tímhle divadýlkem Eva zamýšlí.

Nečekané překvapení

Večer se holky opět bavily spolu, tak šel Jakub zase sám na pivo. Když se vracel na pokoj, nevěděl, co ho tam čeká. Bude tam Jitka s Evou? Bude tam Jitka sama? Bude brečet? Nebo stále ještě nic neví? A nebo bude pokoj prázdný a holky jsou ještě kdoví kde? Ale to, co ho tam ve skutečnosti čekalo, bylo překvapení největšího kalibru.

Když vešel do pokoje, byla tam tma. Slyšel ale zvláštní zvuky. Jakmile si jeho oči přivykly na tmu, zjistil, že v posteli je jeho žena. A užívá si to s jeho milenkou Evou! Holky si užívaly tak divoce, že si Jakuba vůbec nevšimly. Ten tedy opět nenápadně odešel.

„Nemohl jsem přece nic říct. Nemohl jsem říct, že o nich vím. Okamžitě by mi jedna nebo druhá vmetly do obličeje, že s Evou jsem začal spát první já.“

Jakub dodnes neví, jestli Eva Jitce řekla, že byla jeho milenkou. Ani neví, zda to byla pomsta z Eviny strany a celé to takhle plánovala. Netuší vůbec nic. A nemá se na to koho zeptat. Jitka neví, že Jakub ví o její nevěře s jeho milenkou.

Každopádně, jejich manželství se zlepšilo a jsou spolu opět šťastní.

Autor: Jana Janáčková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články