Jakub (33): Tchyně odhalila moji nevěru a dala mi nůž na krk: buď se přiznám sám, nebo manželce všechno řekne

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 4 1
muz 4 1

Už je to rok, co udržuji nemanželský poměr. Svoji ženu samozřejmě miluji, ale co se nám narodila dcera, šlo to s naším intimním životem z kopce. Manželka se často vymlouvala na únavu a já nebyl ten, kdo by ji do něčeho nutil. Jako každý muž jsem ale měl jisté potřeby, které jsem se rozhodl uspokojit jinde. Proto jsem si začal tajný poměr s milenkou a doufal, že se to moje žena nikdy nedozví.

Měsíce se mi dařilo žít dvojí život

Zpočátku jsem měl obavy, byl jsem přesvědčený, že na to manželka přijde. Ještě nikdy jsem žádnou ze svých partnerek nepodvedl, a tak jsem v tom neuměl příliš chodit. Po pár týdnech jsem se ale otrkal a veškeré obavy z možného prozrazení byly rázem pryč. Měsíce se mi úspěšně dařilo vést dvojí život, na jednu stranu jsem byl milující manžel a hrdý otec, na stranu druhou jsem byl nevěrník a vášnivý milenec.

Občas mě přepadly výčitky svědomí

Svoji ženu jsem nikdy nepřestal milovat, možná právě proto mě tu a tam přepadly výčitky svědomí, že se vůči ní ani trochu nechovám fér. Během toho roku jsem proto několikrát poměr s milenkou ukončil a chtěl začít sekat latinu. Když mě ale manželka opakovaně odmítala za dveřmi naší ložnice, zase se ve mně probudily mnou dobře známé potřeby a já opět vyhledal ženu, se kterou jsem manželku opakovaně podváděl.

Přistihla mě moje tchyně

S milenkou jsme se zpravidla scházeli u ní v bytě, popřípadě někde v hotelu. Toho dne se ale situace vyvrbila tak, že jsem ji nečekaně vzal k sobě domů, byť jsem sám sobě přísahal, že to nikdy neudělám. Zatímco jsem si v ložnici užíval s milenkou, zaslechl jsem na schodech kroky a vylekal se, že se domů vrátila žena. Jakmile se otevřely dveře do ložnice a já spatřil svoji tchyni, zastavilo se mi srdce. V ten okamžik jsem věděl, že jsou moje dny sečteny.

Tchyně mi dala na výběr

Aby to bylo ještě trapnější, počkala tchyně dole v kuchyni, než se moje milenka sbalila a kvapem z našeho domu odešla. Potom si mě přeměřila opovržlivým pohledem a dala mi tzv. nůž na krk: buď se manželce přiznám sám, nebo jí o mé nevěře řekne ona. Bylo mi jasné, že ať už se rozhodnu jakkoli, pravda stejně vyjde najevo. Otázkou ale bylo, jaká varianta bude menší zlo.

Sebral jsem odvahu a manželce všechno řekl

Nerozhodoval jsem se příliš dlouho, vidina mé tchyně, jak škodolibě mojí ženě o všem vypráví, pro mě byla daleko větším trestem než to, jak se k celé té věci postaví moje žena. Proto jsem sebral veškerou odvahu a manželce se ještě toho večera přiznal. Očekával jsem nejrůznější scénáře – křik, hádky, nadávky, rozvod.

Když se přede mnou manželka rozplakala, došlo mi, jak strašně jsem jí ublížil. Připadal jsem si jako ten nejhorší člověk na světě. Uvědomil jsem si, že svoji ženu miluji a nechci o ni přijít, proto jsem ji poprosil o druhou šanci a ona mi vyhověla. Její podmínkou bylo, abych poměr s onou ženou okamžitě ukončil, což pro mě byla samozřejmost. Udělal jsem chybu a málem za ni zaplatil tu nejvyšší cenu.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články