Jáchym (25): Měla to být známost na jednu noc. Pronásledovala mě dva roky!

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
kricet na zenu
kricet na zenu

Byl jsem zrovna po rozchodu s přítelkyní, se kterou jsem strávil dva roky. Kamarád Honza mě vytáhl na pivo, nemohl se prý dívat na to, jak sedím doma a užírám se. „Trochu popijeme, pobavíme se. Přijdeš na jiné myšlenky,“ lanařil mě toho večera a já souhlasil. To jsem ještě netušil, jak moc si té bujaré noci zavařím…

Celý večer po mě házela očkem

Honza mě vytáhl do našeho oblíbeného klubu. Nebudu lhát, dobře jsme se bavili, což připisuji i množství alkoholu, které jsme tu noc vypili. Krátce po našem příchodu jsem si všiml jedné pohledné slečny, která s kamarádkou seděla u baru. Byla to brunetka drobné postavy a mě, jako asi každého chlapa, na ní upoutaly krátké, vyzývavé šatičky. Zpočátku jsem ignoroval, že po mě házela očkem, byl jsem ještě smutný z rozchodu. Po šestém pivu a nějakém panáku se mi ale zdálo jako docela dobrý nápad, abych se dal s tou slečnou do řeči.

Zdroj: 123RF.COM

Po pár drincích, na které jsem ji pozval, jsme skončili u ní doma. Bral jsem to jako povyražení, nebyla pro mě nic víc než známost na jednu noc. Chtěl jsem si jen užít, trochu upustit páru a s její pomocí zapomenout alespoň na okamžik na bývalou partnerku. Ráno jsem zmizel jako pára nad hrncem a myslel si, že tuto slečnu už nikdy víc neuvidím.

Našla si mě

Dva dny poté si mě ale ta slečna našla. Čekala před mým bytem s výčitkou, že jsem ji jen sprostě využil a pak ji nechal samotnou. Podle jejích slov jsem zbaběle utekl. Nic jsem nenamítal, ve všem měla pravdu, i když jsem toho se střízlivou hlavou litoval. Nicméně slečna si nedala pokoj a začala mě pronásledovat.

Zdroj: 123RF.COM

Od toho dne jsem ji měl neustále za zády. Naléhala na mě, čekala u mého bytu. Jednou dokonce začala dělat scénu na celý dům. Vykřikovala, že jsem úchyl. Děsil jsem se představy, co na to řeknou sousedi, proto jsem ji vzal k sobě do bytu. A udělal jsem další obrovskou chybu, protože jsem podlehl jejímu nátlaku, a my tak opět skončili v posteli.

Byla to hysterka

Ze známosti na jednu noc se vyklubala přítěž na dlouhé dva roky. Po tak dlouhou dobu mi totiž Radka nedala pokoj. Pořád se mi vnucovala a nabízela. Když jsem odmítal, vyhrožovala mi. Tvrdila, že mi udělá ostudu v práci, kde o mě všem řekne, co jsem vlastně zač. Během těch dvou let se mi několikrát vnutila do bytu, kde mě svedla. A já se nechal, i když to byla strašná hloupost. Vždycky slibovala, že teď už mi dá pokoj.

Po dvou letech jsem toho měl plné zuby. Musel jsem změnit práci, telefonní číslo a musel jsem se odstěhovat. Jinak bych se té hysterické a vyděračské holky snad nikdy nezbavil.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články