Ivan (46): Nebyla s ní rozumná řeč, když začala chodit ke kartářce, už neuvažovala normálně

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 567
muz 567

Nevím, co se s manželkou stalo. Myslím, že ji k tomu přivedla nějaká její kamarádka a já se teď z celé té její ezoteriky můžu zbláznit. Už se mnou i přestala spát, protože to prý narušuje její energie.

Nikdy předtím k ničemu takovému netíhla

Pavla byla vždycky pohodová žena pro život. Dalo by se říct, že nám nic nechybělo. Rozuměli jsme si a každou hádku nebo problém v našem manželství jsme vždycky vyřešili kompromisem ke spokojenosti nás obou. Nikdy jsem netušil, že se člověk může takto změnit. Myslím si, že to mohlo způsobit i to, když naše druhá dcera také odešla z domu a odstěhovala se za svým přítelem. Pavla se pak možná začala nudit.

Myslel jsem, že u nás doma hoří

Jednoho dne jsem se jako obvykle vracel pozdě odpoledne z práce. Když jsem se blížil k našemu vchodu, všiml jsem si, že se z našeho okna docela dost kouří. Ani jeden není kuřák, nepřicházelo tedy v úvahu, že by někdo z okna kouřil cigaretu. Rozběhl jsem se tedy, abych byl nahoře co nejdříve.

Rychle jsem odemkl dveře a vstoupil do bytu. K mému úžasu ale nikde nic nehořelo. V očích mě začal štípat kouř a cítil jsem podivnou vůni. Uprostřed obýváku jsem našel manželku, jak sedí na zemi.

Kolem sebe měla rozložené nějaké větvičky, které docela dost doutnaly. Ptal jsem se jí, co se to tady děje. Řekla mi, že ten den byla u nějaké vědmy, která jí doporučila si tato vonná vykuřovadla koupit, protože potřebuje očistit svoje energie.

Já toho šílenství nechci být součástí

Pavla se ze setkání s kartářkou snad docela zbláznila. Nešlo už jen o občasné vykuřování domácnosti. Každý den mi začala vnucovat názory, které byly z úplně jiného světa. Říkal jsem jí, že to nechápu. Na všechno byla odpověď, že mám zanesené svoje čakry a že bych se sebou měl rychle něco dělat, protože jinak nedosáhnu vyšší úrovně vědomí. Jsem kvůli tomu bezradný. Já chci zpátky normální život jako dřív.

Myslím si, že jí ta kartářka na pravidelných setkáních vymývá mozek. Posledně jsem se chtěl s Pavlou večer milovat a ona mi řekla, že se potřebuje soustředit na svoje energie a sexem bych jí všechno jen narušil. Na otázku, jestli se mnou ještě někdy bude spát, mi řekla, že neví. Prý se musí o všem poradit s tou vědmou.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Autor: René Podhrázský


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články