Marek (41): Manželka slibovala a slibovala. Jednoho dne si domů přivedla mého kamaráda

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 78
muz 78

Marek se rozhodl své ženě důvěřovat i po tom, co zjistil, že mu byla nevěrná. To se stalo před rokem. Tou dobou spolu žili už několik let a on věděl, že i bývalý přítel Miladu opustil proto, že ho podváděla. Přes to všechno se důvěřivý Marek rozhodl dát manželce ještě jednu šanci.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který byl zaslán emailem. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

„Myslel jsem, že by si lidé, co se milují, měli odpouštět. Tušil jsem podvědomě, že když Milada podváděla v minulosti, podvede znovu. Přesto jsem dal na její sliby,“ vypráví Marek.

Neustále mi přísahala, že se to nebude opakovat

Marek se o nevěře dozvěděl z Miladina telefonu. „Neměli jsme před sebou mít tajemství. Ona měla volný přístup k mému mobilu, já k jejímu. Jednou jsem ale otevřel SMS zprávy a zjistil podle nich, že mě podváděla s cizím mužem.“ Ve zprávách podle Marka Milada neznámého prosila, aby o všem pomlčel, protože nechce přijít o manželství.

„Samozřejmě nemělo smysl zapírat, když jsem jí zprávy ukázal. Plakala a prosila o odpuštění. Prý to byl jen jeden nevinný úlet. Stále dokola slibovala, že už se to nestane,“ vzpomíná Marek. I když byl na svou ženu opravdu naštvaný, po nějaké době jí odpustil a jejich manželství se vrátilo téměř k normálu. „Udělal jsem to kvůli jejím slibům i kvůli naší pětileté dceři, kterou jsem nechtěl připravit o rodinu,“ svěřuje se čtenář.

Zůstal jsem doma nemocný. Přivedla si mého kamaráda až do ložnice

Milada chodí do práce hodně brzy. Nezjistila tak, že ten den zůstal Marek doma. „Nebylo mi dobře. Malou dcerku jsem měl odvést do školky, ale rozhodl jsem se ji nechat doma, když jsem nikam nešel. Když jsem uslyšel kroky na schodech, myslel jsem nejdříve, že je to ona,“ vykládá Marek.

Jenomže potom uslyšel hlas svojí ženy a smích. Až ve dveřích do ložnice se Milada s Markovým kamarádem Petrem zarazila, když ho spatřila v posteli. „Zeptala se mě, co dělám doma. Okamžitě mi bylo jasné, o co jde. Proč s Petrem zamířila přímo do ložnice.“

Markovi bylo ten den nejvíce líto toho, že malou dcerku neodvedl do školky. „Hodně jsme se hádali a nadávali. A ona to všechno slyšela. Bohužel manželka se rozhodla, že o ni bude u rozvodu bojovat. Stejně jsem na tom ale já. Má žena slibovala a slibovala, nakonec ale nedodržela vůbec nic. Teď je na čase, abych se o malou postaral já.“

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články