Zděnka (29): Můj přítel přišel s nápadem 2 plus 1 a mně se to vůbec nelíbí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
nechtit trojku
nechtit trojku

Jsem se svým přítelem už šest let a měli jsme poměrně hezký vztah do doby, než mě začal tlačit do věcí, které jsou mi krajně nepříjemné. Neustále chtěl náš sexuální život nějakým způsobem okořenit, že by byl skvělý nápad mít v ložnici další ženu!

Seznámení na parkovišti

Naše seznámení bylo opravdu zvláštní a nevšední. Parkovala jsem na benzínce a nepodívala se do zpětného zrcátka. V tu chvíli jsem uslyšela velkou ránu a celé auto se zatřepalo. Nabourala jsem! Pak jen vidím, jak se na mě žene rozčilený chlap a mává rukama. Začala jsem se omlouvat a slovo dalo slovu. Byla jsem úplně vyklepaná a nemohla jsem ani mluvit. Když David viděl mé rozpoložení, nechal výčitek a uklidňoval mě. Pozvala jsem ho na kávu a vyřešili jsme škody s pojišťovnou. Od té chvíle jsme byli krásný pár.

Přišel s nápadem 2+1

Zdroj: 123RF.COM

Nemáme žádné velké problémy, žijeme si v malém bytě, který postupně rekonstruujeme. Pak to ale přišlo. David neustále mluvil o nějaké změně v naší posteli. První to byly hračky a později nápady ohledně trojky. Samozřejmě požaduje jen další ženu. Muže se prý v žádném případě dotýkat nebude! Neustále se kvůli tomu hádáme a já si už nevím rady.

Není mi to příjemné a nechci to už řešit

Představa, že můj přítel sahá na jinou ženu je mi maximálně nepříjemná a odporná. Je to velmi citlivé téma. Určitě nejsem žádná moralistka ani puritánka, ale tohle je na mě až příliš! Začínám mít pocit, že mu nestačím nebo že mě už nemiluje. David mě přesvědčuje o opaku, ale jeho činy mluví za vše. Myslím si, že kdybych na to přistoupila, bude to jasný konec našeho vztahu. Já spíš už pomýšlím na děti a on na nějaké vnadné blondýny!

Jeho choutky nás budou stát vztah

Situace se nejvíce vyhrotila ve chvíli, když jsme s přáteli zašli do kina a později na jedno do baru. David mi připadal takový nesoustředěný a neustále se rozhlížel. Nechápala jsem, co se děje. Snažila jsem se na to zapomenout a užít si večer s kamarády. Později se už všichni rozprchli domů a já si ještě odskočila na záchod. Pak vidím, jak mi jde David naproti za ruku s nějakou ženou. Nevěřícně stojím jako opařená. Ta malá blondýna ke mně přiskočí a vrhne se na mě. Pustím se jako šílená do Davida a řvu na něj. On jen pokrčí rameny, ať prý nekazím zábavu. Vyběhnu celá rudá vzteky z baru a David rychle za mnou. Odvětil mi, ať to nehrotím a že tedy půjdeme domů. Od toho dne se s ním odmítám bavit i spát. Jeho chtíč nám pomalu pohřbívá vztah.

Autor: Monika Holemá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články