Petr (24): Poprvé a naposledy jsem své přítelkyni vlezl do mobilu, našel jsem tam něco, co jsem opravdu nečekal

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
muz 25
muz 25

Podle statistik se každý třetí dotázaný přiznal k tomu, že svému partnerovi či partnerce tajně vlezl do mobilního telefonu. Ačkoli se všeobecně ví, že toto chování vede k narušení vzájemné důvěry, přesto si většina lidí v některých případech nedokáže pomoci. Do telefonů našich drahých poloviček zpravidla nahlížíme například tehdy, máme-li podezření z nevěry.

Právě myšlenka na možnou nevěru dovedla i Petra k tomu, že v nestřežený okamžik nahlédl do telefonu své přítelkyně. Ať už v něm chtěl najít cokoliv, skutečnost ho opravdu zaskočila.

Delší dobu jsem měl pocit, že ke mně není úplně upřímná

Petr své vypravování začíná přiznáním, že měl již delší dobu pocit, že s ním jeho partnerka nejedná na rovinu. Stále častěji se totiž stávalo, že se domů vracela později, Petr si také všiml, že se jeho partnerka až nápadně často zavírá s mobilním telefonem do koupelny. Logicky tedy nabyl dojmu, že by ho mohla podvádět.

„Už nějakou dobu jsem si všímal jejího podezřelého chování,“ vypráví Petr a snaží se vzpomenout si, kdy ho myšlenka na možnou nevěru jeho přítelkyně napadla vůbec poprvé. „Bylo to asi po roce vztahu, kdy jsem si začínal všímat, že si s sebou telefon nosí prakticky všude a nápadně často se s ním zavírá v koupelně,“ uvažuje nahlas.

Zdroj: 123RF.COM

Pořád jí chodily zprávy

V dnešní moderní době, kdy mobilní telefon vlastní drtivá většina lidí, je naprosto normální, že si skrze mobil můžete chatovat prakticky s kýmkoliv po celém světě. Petr si nemohl nevšimnout, že na telefon jeho přítelkyně neustále chodily zprávy, které se pokaždé ohlásily pípnutím.

Zdroj: 123RF.COM

„Ten telefon jí pípal prakticky neustále, bylo úplně jedno, jestli bylo sedm ráno, pravé poledne nebo třeba půl jedenácté večer,“ vzpomíná Petr a dodává, že jeho přítelkyně byla na telefonu nalepená prakticky celý den. „Stále více mě zajímalo, kdo jí pořád píše.“

Udělal jsem něco, za co jsem lidi vždycky odsuzoval

„Pokaždé, když se v mé blízkosti řešilo, že si partneři tajně lezou do mobilních telefonů, jsem v duchu takové lidi odsuzoval,“ přiznává se Petr. „Nikdy by mě nenapadlo, že se i já jednoho dne k tomuto odpornému kroku uchýlím,“ vypráví s hlavou sklopenou k zemi. Své jednání se snaží omluvit tím, že už byl z celé situace, týkající se jeho přítelkyně, zoufalý a nutně potřeboval zjistit, s kým si to celé dny i noci píše.

„Jednou jsem počkal, až se přítelkyně půjde sprchovat. I toho dne si telefon samozřejmě vzala s sebou do koupelny. Jakmile za sebou zavřela dveře sprchového koutu a pustila si vodu, nenápadně jsem se přiblížil a její telefon vzal. Ať už jsem čekal cokoli, to, co jsem v něm skutečně našel, jsem nečekal ani v tom nejhorším snu,“ postupně odhaluje, co vlastně v mobilním telefonu přítelkyně našel.

Posílala cizím mužům svoje nahé fotky

„Byl jsem úplně v šoku, když jsem si otevřel několik posledních konverzací a zjistil, že moje přítelkyně úplně cizím mužům posílá své nahé fotky,“ vypráví zděšený Petr a vývojem událostí nás samozřejmě velmi překvapí. „O to horší bylo zjištění, že jí ti muži za její fotky a lascivní zprávy dokonce platili.“

Petr pokračuje tím, že od své přítelkyně žádal vysvětlení. Ta se nejdříve zlobila, jak je možné že jí narušil soukromí tím, že jí vlezl do mobilního telefonu, vzápětí ho ale začala ujišťovat, že je to celé pouze virtuální a že nikdy s žádným mužem nic fyzického neměla.

„Nyní vůbec nevím, jak se mám zachovat. Připadám si hloupě. Ačkoli přítelkyně tvrdí, že mě nikdy fyzicky nepovedla, já i tohle považuji za druh nevěry. Proto si vůbec nejsem jistý, jestli jí to dokážu odpustit.“

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články