Patrik (29): Omylem jsem poslal zprávu pro přítelkyni své šéfové. Její odpověď ve mně vyvolala zvrácené choutky

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
stastny muz
stastny muz

Nepozornost se Patrikovi postarala o pořádný trapas. Byl zrovna v práci, když se rozhodl trochu pozlobit svoji přítelkyni a poslat jí intimní SMS zprávu. Bohužel se však včas nepodíval, komu ji ve skutečnosti odesílá.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Jakmile zjistil, že adresátem není jeho partnerka, ale nadřízená, která se nacházela jen několik metrů od něj v kanceláři vedle té jeho, bylo už pozdě vzít chlípnou SMS zpět…

Ponořil jsem se do představ a nezkontroloval, komu vlastně píši

Byl to jeden z těch nudných dnů v práci, kdy čas absolutně neutíká, a vy si říkáte, že už se nemůžete dočkat konce. Chtěl jsem si čekání na konec pracovní směny zpříjemnit posláním intimní SMS zprávy své přítelkyni.

V SMS jsem jí popsal, co bychom mohli dělat, až se vrátím z práce domů. Nevynechal jsem detaily a natolik se ponořil do představ, že jsem se nepodíval, komu vlastně SMS posílám.

Srdce se mi zastavilo, když jsem zjistil pravdu

Popustil jsem uzdu fantazii a přítelkyni se ve zprávě pořádně rozepsal. Když jsem stiskl tlačítko odeslat, projela mnou vlna vzrušení. Pak přišel šok. Podíval jsem se, komu jsem zprávu poslal, a zastavilo se mi srdce. Příjemcem nebyla moje dívka, ale moje šéfová. A ta přitom seděla ve své kanceláři jen kousíček ode mě!

Čekal jsem všechno. Ale odpověď ne

Krve by se ve mně nedořezal. Představoval jsem si, že mě přijde seřvat na dvě doby. Čekal jsem všechno, dokonce i vyhazov. V odeslané zprávě jsem byl skutečně velmi odvážný a psal tam o věcech, které bych nadřízené ani omylem neřekl nahlas. Co jsem ale nečekal, byla odpověď od mé šéfové. Ta přišla asi pět minut poté, co jsem svoji zprávu omylem poslal tam, kam jsem ji rozhodně poslat nechtěl.

Překvapila mě její reakce. A ta moje mě zaskočila!

Reakce nadřízené na zprávu, kterou jsem jí zaslal, vůbec nebyla taková, jakou jsem ji čekal. Naopak mi poslala něco ve velmi podobném duchu. Jenže ona se nespletla jako já. Ona moc dobře věděla, komu tu zprávu posílá. Její reakce mě velmi překvapila. O to více mě ale zaskočila ta moje, kterou ve mně čtení zprávy od nadřízené vyvolalo. Místo abych zprávu okamžitě smazal, četl jsem si ji několikrát dokola. A vzbudilo to ve mně zvrácené choutky!

Mám zajít ještě o krok dál? Pořád váhám!

Na zprávu nadřízené jsem už neodepsal. Přesto mě to láká. Její odpověď nesoucí se ve stejném duchu jako ta moje mi absolutně zamotala hlavu. Překvapily mě myšlenky, které ve mně nadřízená vyvolala. Vždyť je to dáma v letech. A přesto mě přitahuje!

Mám zajít ještě o krok dál? Ze zprávy nadřízené cítím, že ona by se nebránila. Ale jsem schopný to udělat? Touha a chtíč mě popohání dál. Jen to svědomí mě trochu brzdí. Otázkou je, na jak dlouho mě dokáže zastavit…

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články