Matyáš (39): Manželka vzala na dovolenou i svou sestru. Po 3 dnech jsem pochopil proč

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
muz 5
muz 5

Moje žena se sestrou nikdy neměla žádný problém. Rozhodně se ale nikdy nebavily nějak pravidelně. Proto nás překvapilo, když její sestra navrhla, že by s námi jela na dovolenou. Já z počátku nesouhlasil, ale manželka rozhodla, že to vlastně není špatný nápad, a vzala sestru s námi.

Už v autě mi Renata lezla na nervy. Celou cestu vedla podivné řeči. Manželka se bavila, možná jsem chvílemi i žárlil. Každopádně jsem příliš nechápal, proč se rozhodla vzít sestru s sebou. A ještě menší smysl mi dávalo, proč se Renata rozhodla s námi jet.

Začala mi pochlebovat. Bylo mi to proti srsti

Hned první den dovolené se mi snažila dostat blíž. Neustále mi lichotila, ptala se na můj názor, já se snažil s ní být zadobře, ale příliš se mi nedařilo pobírat všechno, co do mě hučela. Její osobnost mi nikdy nevadila, ale nebyl jsem zvyklý trávit s ní tolik času a zkrátka jsme si nerozuměli. Je totiž úplný opak mé ženy.

Jenomže se ukázalo, že zatímco já se od ní snažím držet co nejdál, ona mi chce být nablízku. Brzy jsem pochopil, že s námi na dovolenou jela spíše kvůli mně než kvůli manželce. Přišlo mi, že se se mnou snaží flirtovat. A protože to nedělala příliš opatrně, všimla si toho i má žena.

Zdroj: 123RF.COM

Hádaly se a já si dovolenou ani trochu neužil

Po třech dnech dovolené jsem měl hlavu jako balón. Moje žena neustále na Renatu křičela, aby se ode mě držela dál. Já s tím souhlasil, jenomže její sestra si dál vedla svou. Že jsem pro Martu příliš dokonalý, že bych se s ní měl určitě líp. Zpočátku to byly hloupé vtipy, později to vyznívalo už dost vážně.

Navíc jsem se několikrát dostal do hádky s oběma ženami. Místo odpočinku na pláži jsem řešil neshody v rodině a bránil se nařknutím z nevěry a flirtování, které jsem nehodlal opětovat. Když jsem to řešil tím, že jsem utekl k vodě, bylo to špatně. Když jsem byl doma a snažil se v klidu argumentovat, zase byla chyba na mé straně.

Když jsem se vrátil domů, ještě několik dní jsem řešil, že kdyby s námi Renata na dovolenou nejela, bylo by všechno lepší. Jako kdyby snad byla moje chyba, že se k nám přifařila. To moje žena ji s sebou vzala, aniž by vlastně věděla proč. Tak trochu jí vyčítám, že nám zkazila týden volna.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články