Markéta (31): Opustil mě kvůli své práci. Až později jsem zjistila, že má děti s jinými ženami

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zoufala zena slzy
Zoufala zena slzy

Honza byl pro Markétu dlouho dokonalý. Dokonce i poté, co se rozešli, si o něm nějaký čas myslela, že to tak bude lepší. Nakonec se ale ukázalo, že se v něm naprosto spletla. Se svým příběhem se nám rozhodla svěřit dva roky po tom, co se jí kvůli Honzovi naprosto změnil život.

„Žila jsem v Brně, kde jsem si našla také práci. Po několika nevydařených vztazích jsem se rozhodla, že je na čase najít něco trvalého,“ vypráví Markéta.

Na seznamce jsem našla pana Dokonalého

Markéta popisuje Honzu jako milého, pohledného a pokorného muže. „Hned na začátku jsme si řekli, že hledáme dlouhodobý vztah, aby mezi námi bylo jasno,“ dodává. Vztah se mezi nimi brzy vyvinul. Ačkoli se s přítelem vídala Markéta jen několikrát týdně kvůli jeho náročné práci, byla šťastná a spokojená.

„Občas jsme spolu zašli do kavárny, na oběd, měli jsme si o čem povídat. Sexuální život s ním byl také dokonalý, ačkoli mě nikdy nepozval k sobě. Vždy jsme trávili noc u mě. Ale jelikož se pro mě stal panem Dokonalým, nevadilo mi to.“

Opustil mě, protože má prý hodně práce. Pak jsem zjistila, že čekám dítě

Zdroj: 123RF.COM

I když se vztah Markéty s Honzou vyvíjel zpočátku dobře, Honza se nakonec rozhodl Markétu opustit. „Řekl mi, že má jako obchodní zástupce jedné brněnské firmy příliš mnoho práce. Že na mě má jen minimum času, a tak to dál nechce,“ říká Markéta. I když byla smutná a zklamaná, rozhodla se Honzu akceptovat. Jenomže po čtrnácti dnech od rozchodu zjistila, že je těhotná.

Honzovi o svém těhotenství řekla, jeho reakce však byla nečekaná. „Řekl mi, že mám jít na potrat, tím pro něho celá situace skončila. Já jsem se rozhodla dítě si nechat a bylo mi líto, že Honza o něj ani trochu nejeví zájem.

Dozvěděla jsem se, že nejsem jediná

Markéta dlouho nechápala, co se s jejím dokonalým přítelem stalo. Až když se začala soudit o alimenty, zjistila pravdu. „Až při druhém soudním řízení o peníze na dítě, které vlastně nechtěl ani vidět, jsem se dozvěděla, že žije s přítelkyní, se kterou má dceru. Navíc podle všeho na další dítě platí svojí milence,“ vzpomíná Markéta.

Už dva roky se snaží situaci nějak vyřešit. Syna vychovává sama a vzpomíná na to, jak viděla dokonalého muže v někom, kdo jím ani v nejmenším nebyl.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články