Luboš (33): Jen jedna mi nestačila. I když jsem měl milující přítelkyni, hledal jsem na seznamce další

od Luboš Klouček
3 minuty čtení
muz 30
muz 30

Když muž najde tu pravou, měl by se usadit a hýčkat si ji. Já ale nikdy takový nebyl. Ačkoli jsem měl přítelkyni, která mě milovala, stále jsem nebyl spokojený. Uvnitř mě rostla potřeba najít si další známost. A tak to bylo celý život.
Ona mě milovala, já si jí za zády hledal jinou

Ženy se v mém životě střídaly. Vždycky jsem si našel přítelkyni, která se do mě dříve nebo později zamilovala. A jakmile mi svěřila své city, byl to pro mě jasný signál, abych hledal někoho jiného. Kdyby se to stalo jen jednou, člověk by nad tím snad i mávl rukou. Jenže já to dělal už jako puberťák. Jasně, v tom tzv. telecím věku se od kluků už tak nějak očekává, že nebudou hledat vážné vztahy a že se třeba zaleknou, když se do nich holka zamiluje.

Nemohu říct, že bych se vylekal. Spíše jsem měl pocit, že už jsem dosáhl cíle a bylo tedy načase jít zase na start a vydat se na další cestu.

Zdroj: 123RF.COM

Nikdy jsem nenavázal dlouhodobý vztah

Měl jsem několik žen, ale ani s jednou to nebylo dlouhodobé. Mé vztahy se odvíjely od toho, jak rychle se do mě daná žena zamilovala. Když se k lásce přiznala už za měsíc, trval náš vztah jen měsíc. Když mi ta dvě slůvka řekla až po třech měsících, strávil jsem s ní tři měsíce. I když už jsem nebyl nejmladší a kamarádi v mém věku dávno založili rodiny, mě na to prostě neužilo. Nelákala mě láska na celý život, nelákala mě vidina dětí ani jedné ženy na spoustu dalších let po mém boku.

Říkali o mně, že jsem sukničkář

Kvůli mé potřebě střídat ženy se o mně začalo povídat, že jsem sukničkář. A jak už to tak bývá, takové informace se šíří strašně rychle. Jednou nebo dvakrát se mi dokonce stalo, že jsem se chtěl v baru seznámit se ženou a ona na mě vyhrkla, že já jsem určitě ten, který střídá ženy jako ponožky. A tím mě poslala do háje. Jedna odvážná slečna mě dokonce poctila svým drinkem mrštěným přímo do obličeje a poznámkou, že jsem prase.

Zdroj: 123RF.COM

Doufal jsem, že teď to bude jiné

Před tři čtvrtě rokem jsem poznal Radku. Oproti jiným ženám vynikala, ačkoli jsem nebyl schopný říct, čím to vlastně bylo. Prostě mě neuvěřitelně přitahovala a já nebudu lhát, zamiloval jsem se. To se mi snad ještě nestalo. Vedle ní jsem se cítil tak, jak ještě vedle žádné ženy předtím ne. Doufal jsem, že s ní to tentokrát bude jiné. Třeba i na celý život. A tak jsem udělal tu chybu, že jsem jí po dvou měsících řekl, že ji miluji.

A proč to byla chyba? Radka mi totiž dala ochutnat mé vlastní medicíny. Když jsem se vyslovil se svými city, opustila mě. Našla si někoho jiného, já tak na vlastní kůži poznal, jaké to pro ty všechny ženy v mém životě vlastně bylo. Dobře mi tak.

Luboš, Praha
Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články