Kryštof (32): Těžká zkouška pro bratry: měli jsme rádi stejnou ženu

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
muz 34
muz 34

Do Tamary jsem se zamiloval hned první den, když jsem ji poprvé uviděl. Jako chlap jsem nikdy nevěřil na lásku na první pohled, ale ona mě přesvědčila, že skutečně existuje. Do vztahu s ní jsem se vrhl po hlavě a všechno mezi námi prožíval velmi bouřlivě.

Byl jsem přesvědčený, že Tamara je ta pravá

Po třech měsících chození jsem Tamaře nabídl, aby se ke mně nastěhovala. Byl jsem přesvědčený, že právě ona je ženou mého života. Myslel jsem to s ní vážně a chtěl se vedle ní každé ráno probouzet. Tamara ale moji nabídku odmítla, protože se jí to údajně zdálo celé příliš rychlé. Nebudu lhát, že mě to zklamalo, ale nechtěl jsem na ni tlačit. Dál jsme se tedy scházeli a já plánoval, že jí společné bydlení nabídnu někdy později.

Bratr mi navrhl společné rande

Zdroj: 123RF.COM

S Tamarou jsem byl šťastný. Rozuměli jsme si a bylo nám spolu dobře. Trochu mi na ní vadila jen jedna drobnost – ne vždycky na mě měla čas. Několikrát se totiž stalo, že jsem ji chtěl pozvat do kina nebo na večeři a ona odmítla, protože buď měla hodně práce, nebo již byla domluvená s kamarádkou, nebo třeba chtěla jít do fitka. Mnohdy jsme se neviděli i několik dní, na lásce k Tamaře mi to ale neubíralo, ba naopak.

Nebyl jsem jediný, kdo zjevně zahořel láskou. Můj o dva roky starší bratr Honza se rovněž chlubil dokonalou přítelkyní, se kterou to dle jeho slov bylo na velmi dobré cestě. Proto mi jednoho dne navrhl, že bychom si mohli vyrazit společně. Dvojité rande se mi nezdálo jako úplně špatný nápad a byl jsem přesvědčený, že se Tamara bude mému bratrovi určitě líbit.

Tamara neměla čas

Když jsem Tamaře o tomto nápadu pověděl, byla zpočátku nadšená. Jakmile jsem ale začal mluvit o termínu, zklamala mě odpovědí, že ten večer už bohužel něco má. Byl jsem z toho smutný a chtěl se z dvojitého rande bratrovi vymluvit, jenže on už své dívce slíbil, že pozná jejího bratra a přemluvil mě, abych na to rande přeci jen dorazil, že se určitě dobře pobavíme i bez Tamary.

Zdroj: 123RF.COM

V domluvený večer jsem se proto vydal do baru, kde na mě čekalo nemilé překvapení. U zamluveného stolu již seděl můj bratr a kolem ramen držel svoji přítelkyni. Jenže ta dívka byla Tamara!

Chodila s námi oběma!

Byl jsem v šoku! Tamara byla bratrovou často opěvovanou dívkou, kterou tolik miloval a se kterou plánoval společný život?! Vzpomněl jsem si na všechna jeho slova, ve kterých mi vyprávěl, jak si s přítelkyní plánují rodinu, a vztek ve mně rostl. Když jsem se před dvojicí objevil, Tamara zbledla a bratr zpočátku nechápal, o co tady jde. Milerád jsem mu situaci osvětlil.

Oba dva jsme milovali stejnou ženu. Oba dva jsme si mysleli, že s ní strávíme zbytek života a založíme rodinu. A ani jeden z nás se jí nechtěl vzdát. V tom baru jsme se onoho večera nepěkně pohádali. Každý z nás totiž chtěl Tamaru pro sebe. Nakonec jsem z baru odešel jako poražený. Několik dní nato mi bratr volal a já si myslel, se mi chce vysmát. Překvapil mě ale telefonátem, ve kterém mi sděloval, že Tamaru pustil k vodě. Došlo mu, že nás za nos tahala oba dva, a uvědomil si, že kvůli takové rozhodně nemá cenu riskovat vztah s bratrem. Sice jsme oba dva zůstali bez ženy, ale raději jsme sami než s takovouto partií.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články