Kamil (31): Starší ženy jsem si vybíral podle jejich bohatství. Jednoho dne jsem nečekaně narazil

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 24
muz 24

Kamil ve svém životě ještě stále nenašel ženu, která by se pro něho stala tou pravou. Naší redakci se přiznal, že jeho záliba už pár let spočívá v tom, že střídá starší ženy, u kterých může bydlet a sdílet s nimi jejich bohatství. Jenomže v posledním případě narazil na překážku.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

„Nikdy v tom nebyla láska. Už zhruba pět let střídám ženy, které jsou zajištěné. Neříkám, že je vyloženě využívám, mám je vždy rád, ale po nějakém čase mě omrzí, a tak se s nimi rozejdu,“ říká narovinu.

Obvykle to čekají, nikdy jsem nezlomil ničí srdce

„Vždy, když jsem si s nějakou starší ženou něco začal, podle mého už od začátku tušila, kam to povede. To, že jsem byl o deset let mladší než ony, jim dodalo sebedůvěru do začátku vztahu. Připadaly si pro mladšího muže atraktivní,“ objasňuje.

„Po měsíci jsem se k nim nastěhoval a chvíli s nimi sdílel vše, co měly. Sám jsem do vztahu přispíval, pomáhal jsem jim v domácnosti, choval se k nim mile, měl jsem je rád. Ale když mě vztah přestal bavit, prostě jsem ho ukončil.“

A podle Kamila všechny vztahy skončily s klidem. Ženy obvykle přijaly jeho historku o tom, že by chtěl začít konečně žít s někým ve svém věku a založit rodinu.

„Některá si možná trochu poplakala, to já konec konců taky. V pár případech jsem vztah končil opravdu nerad, ale moje životní cesta mě tak zkrátka vedla,“ říká.

Poslední žena napálila mě. Netušil jsem, že má manžela

„Potkal jsem ji v baru. Mohlo jí být tak kolem čtyřiceti, byla dobře oblečená, pila drahé víno. Přisedl jsem si a nemusel jsem se ani moc snažit, aby navázala konverzaci. Číslo mi pak odevzdala skoro sama,“ chlubí se.

Po pár společných schůzkách začal chodit Kamil k ženě domů. „Mohlo to trvat tak dva měsíce. Občas jsem s ní skončil v posteli, snažil jsem se navázat vztah do bodu, kdy bych se k ní mohl nastěhovat. Jenže k tomu nikdy nedošlo.“

Při jedné z návštěv totiž Kamila a jeho přítelkyni zaskočil muž, který si odemkl svými vlastními klíči.

„Byl to její manžel. Byl dost naštvaný a hnal mě z domu téměř ve spodním prádle,“ říká Kamil, který se prý nikdy tak moc nestyděl.

Druhý den mu žena napsala, že si spolu užili pěkné chvíle, ale že vztah musí bohužel ukončit. Manžel by ji prý další nevěru už neprominul.

„Poděkoval jsem jí, že mi o svém manželovi řekla tak brzy,“ dodává ironicky Kamil.

Od toho dne zatím čtenář žádný vztah nenavázal. Podle svých slov si ale není jistý, zda by se měl skutečně poohlížet po někom, s kým by chtěl zůstat, nebo si dál užívat života ve společnosti bohatých starších žen.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články