Jonáš (26): Kolegyně v práci to na mě zkusila. Když jsem ji odmítl, začala si vymýšlet

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
zoufaly muz v praci
zoufaly muz v praci

Pracuji v jedné IT firmě, kde je to vedle mě samý chlap. Práce v chlapském kolektivu mi nikterak nevadí, ale když k nám nastoupila Milena, vítal jsem to jako velice příjemnou změnu. Do party samých chlapů vnesla příjemný vánek. Jelikož to byla pěkná ženská, člověk měl ráno o trochu větší chuť vstávat do práce.

S každým byla zadobře

Milena si očividně v mužském kolektivu libovala. S každým si hned padla do noty a se všemi velmi dobře vycházela. Byla přátelská a milá, prostě ženská, kterou jsme mezi sebou potřebovali. Milena byla s každým zadobře, ke mně se však oproti jiným kolegům chovala maličko jinak. Jelikož jsem byl zadaný, vůbec jsem nebral v potaz nějaké její návrhy, i když samozřejmě nebudu lhát, že mi její pozornost a náklonnost nebyla příjemná. Nicméně doma jsem měl milující přítelkyni a nějaké techtle mechtle s Milenou na pracovišti vůbec nepřicházely v úvahu.

Zdroj: 123RF.COM

Asi si to jen špatně vyložila

Moje přítelkyně mi jednoho dne ráno před odchodem do práce oznámila, že čekáme miminko. Ten den jsem proto měl velmi dobrou náladu a v zápalu štěstí jsem mladou kolegyni ze srandy plácl po zadku. Pro mě to vůbec nic neznamenalo, ale Milena si to asi vyložila úplně jinak.

Zdroj: 123RF.COM

Asi 3 dny poté jsme se potkali u kopírky, kde po mně Milena vystartovala. Začala se po mně sápat a snažila se mě políbit, čemuž jsem ale okamžitě zabránil a nechápavě na kolegyni vystartoval, co si to jako dovoluje. Odpovědí mi bylo, že jsem si přeci začal, když jsem s ní flirtoval a plácl ji po zadku. Dal jsem jí dost jasně najevo, že o nic takového rozhodně nemám zájem, a s pusou otevřenou dokořán jsem ji u té kopírky nechal stát samotnou.

Rozpoutané peklo

Kdybych byl býval tušil, co jedno nevinné plácnutí po zadku způsobí, raději bych si tu ruku urazil. Odmítnutá Milena totiž začala dělat peklo. Nejdříve to začalo tím, že mezi mými kolegy začala šířit báchorky o tom, jak jsme si spolu užili u kopírky, což ale nebyla pravda. Kolegové si mě sice dobírali, ale já je velmi rychle vrátil nohama zpátky na zem, že se nic takového v žádném případě nestalo.

Zdroj: 123RF.COM

Milena však pokročila ještě dál. Nevím kde a jak, ale sehnala si číslo na moji přítelkyni, které prostřednictvím SMS zpráv nakukala, že jsem ji několikrát podvedl. Do zpráv přidala ještě několik nechutných pikantností, které byly kompletně založené na lži, což ale moje přítelkyně zpočátku vůbec nechápala.

Musel jsem hodně vysvětlovat, i když jsem nic neudělal

Kvůli zhrzené Mileně jsem měl doma tichou domácnost. Přítelkyně se mnou nemluvila, ba dokonce pod vlivem všech těch lží uvažovala nad tím, že mě i s nenarozeným miminkem opustí. Musel jsem hodně a hodně vysvětlovat, i když jsem vůbec nic neudělal a byl jsem v tom nevinně. To hloupé plácnutí po zadku jsem samozřejmě přiznal.

Milena se v práci tvářila, jako by se vůbec nic nedělo. Rozdávala úsměvy na všechny strany a nadále koketovala s mými kolegy, kteří si to nechávali líbit. Mně se to nakonec doma podařilo urovnat, i když mi to dalo opravdu hodně práce. Milenu musím v práci nadále vídat, i když bych ji už nikdy v životě nejraději neviděl.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články