Filip (32): Oplatil jsem jí nevěru nevěrou. Ona ale měla dvojí metr a u rodiny jsem ten nejhorší

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
muz 51
muz 51

Filip přišel na nevěru své ženy a rozhodl se jí to oplatit stejnou mincí. Zrada jeho manželky mu hodně ublížila a on chtěl, aby i ona poznala, jaké to je. Proto si našel milenku, se kterou své ženě provedl to samé, co ona prováděla jemu. Myslel si, že tím manželce udělí lekci, která jí otevře oči. Jeho žena ale měla tzv. dvojí metr a Filip se svou snahou oplatit jí stejnou mincí ve finále neuspěl.

Na nevěru své manželky jsem přišel úplnou náhodou

Filip své manželství popisuje jako šťastné a bezproblémové. Proto ho velmi překvapilo, když náhodou odhalil nevěru své ženy. Ani ve snu by ho nenapadlo, že by měla sebemenší důvod k tomu, aby ho za jeho zády podváděla.

„Byla zrovna ve sprše, když jí přišla SMS. Nemám ve zvyku lézt své ženě do mobilního telefonu, ale ty dotykové vám příchozí zprávu ukážou na displeji jednoduše tím, že se displej rozsvítí. Její mobil v ten okamžik ležel hned vedle mě, a já tak zahlédl, že jí muž jménem Patrik psal, že už se nemůže dočkat, až si spolu zadovádí,“ vysvětluje Filip a dodává, že jeho žena skutečně byla před odchodem z domu. Údajně to ale mělo být za kamarádkou, jak mu tvrdila.

Zdroj: 123RF.COM

Nechtěl jsem se pomstít, ale ukázat jí, jak moc to bolí

Filip svou ženu toho dne sledoval, aby se přesvědčil, jestli je to skutečně pravda. Bohužel na vlastní oči viděl, jak nastupuje k cizímu muži do auta a dává mu polibek. To mu potvrdilo jeho nejčernější obavy, že je mu jeho žena nevěrná.

„Rozhodl jsem se, že jí to oplatím stejnou mincí,“ přiznává se Filip. „Neměl jsem v úmyslu se jí pomstít, šlo mi spíše o to, aby i ona poznala, jak moc tahle zrada zabolí,“ ospravedlňuje, proč si našel milenku, s níž strávil nezávaznou noc. S milenkou se poté domluvil, aby poslala SMS, ve které mu poděkuje za společně strávené chvíle, a narafičil to tak, aby si tu zprávu jeho žena přečetla.

Zdroj: 123RF.COM

Ona mohla, já nemohl

Filipův plán vyšel perfektně. Domluva s milenkou dopadla na výbornou a jeho manželka si příchozí zprávu opravdu přečetla. Výsledek tohoto jeho kroku byl ale úplně jiný, než očekával.

„Žena se samozřejmě strašně naštvala a křičela na mě, jak jsem jí mohl takhle ublížit. V první chvíli jsem si myslel, že se mi povedlo jí ukázat, jak nepříjemná tahle zrada je. Když jsem jí řekl, z jakého důvodu jsem to udělal a že vím o jejím poměru, najednou úplně otočila. V tu chvíli jsem ještě netušil, jaká lavina se strhne,“ vypráví Filip.

U rodiny jsem ten nejhorší

„Manželka si ještě za tepla postěžovala své matce. A aby toho nebylo málo, informovala i moje rodiče. Zpráva o mé nevěře se tak během dne rozkřikla prakticky po celé rodině, pro kterou jsem byl najednou ten nejhorší. Snažil jsem se bránit tím, že jsem jen reagoval na nevěru své ženy, ta ale všechno popřela,“ popisuje Filip další sled událostí, který se vůbec nevyvíjel tak, jak si plánoval.

„Rodina mě má za šmejda. Žena si před nimi hraje na chudinku a předstírá, jak je strašně ublížená. Nikdo mi nevěří, že i ona má poměr, podle nich si to všechno vymýšlím. Nakonec jsem ten nejhorší, ačkoli jsem to byl já, komu žena několik měsíců za zády nasazovala parohy.“

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články