Dominik (38): Moje bývalá namluvila mé přítelkyni, že ji podvádím. Jsem z toho zoufalý

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
nastvanazena
nastvanazena

Nikdy bych si nepomyslel, že mohu někoho pár let šíleně milovat a potom ho začít šíleně nenávidět. Bolavá láska ale už pravděpodobně bývá taková. Když jsem se s Magdou rozešel, byl jsem na ni hodně hrubý, ona mě ale podváděla a lhala mi do očí. Neměl jsem jinou možnost.

Trvalo mi pár let, než jsem se postavil opět na nohy a našel si nový vztah. S Romanou jsem se seznámil přes internet, už po první schůzce nám to začalo klapat. Brzy jsme se dali dohromady, sestěhovali se a začali plánovat společnou budoucnost. Myslel jsem, že už se nic nemůže pokazit. Dokud do mého vztahu nezasáhla Magda.

Namluvila Romaně, že mám další vztah

Zdroj: 123RF.COM

Romana se s Magdou potkala vlastně docela náhodou. Tedy alespoň si to myslí, ale já mám podezření, že si ji Magda vyhledala schválně. Prý si k ní přisedla v rychlém občerstvení a představila se, jako moje bývalá přítelkyně. Ačkoli jsem Romaně o Magdě vyprávěl, očividně si ženy věří víc mezi sebou.

Romana přišla ten den domů nešťastná. Dozvěděla se prý, že je všechno jinak. Já jsem byl údajně ten, kdo zahýbal a na Magdu jsem se naštval, když na to přišla. Ona prý nechce, aby Romana dopadla stejně a proto ji přede mnou varovala. A moje přítelkyně teď neví, komu věřit.

Jsem zoufalý. Věří ženě, kterou nezná a vlastnímu příteli ne

Snažím se Romanu přesvědčit, že je to celé naopak. Copak může tak snadno uvěřit někomu, koho ani nezná a zahodit proto všechno, co za ty tři roky získala se mnou? Nerozumím ženské logice. Když jsem se ale pokusil ospravedlnit a zvýšil na Romanu hlas, začala mít pocit, že jsem na ni zlý a utvrdilo ji to v tom, že jsem Magdu jenom týral.

Navrhla mi, abychom si dali pár dní pauzu. Není to sice oficiální rozchod, ale já nevím, co dělat. Bydlíme už dva měsíce každý zvlášť. Píšeme si a já se jí dál snažím ujistit, že Magda lže, jenomže i kdyby mi Romana uvěřila, jak já mohu věřit jí po tom, co se proti mně takhle obrátila? Miluji ji a rozhodně ji nechci ztratit. Bojím se ale, že budu opět jenom zklamaný, že už si nikdy nenajdu vztah, který by dával smysl.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články