Dalibor (21): Dluhy z nerozvážného mládí. Jak z toho ven?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
dluhy
Zdroj: 123RF.COM

Váhal jsem, jestli se vůbec svěřím se svým příběhem, jelikož je to pro mě trapné a ponižující. Někdy lidská hloupost nemá mezí. Chybami se člověk učí, tak se poučte z té mé.

Moje matka zemřela když jsem byl v pubertě,nikdy jsem jí to neodpustil. Odešla a já zůstal sám s otcem, který mě neustále za něco komandoval. Chyběla mi, tak jsem si hledal starší ženy, které tu díru zalepí.

Kdo hledá najde

Zdroj: 123RF.COM

Já opravdu našel, jmenovala se Kamila a seznámili jsme se na jedné zábavě. Hned ten večer jsem si ji odvedl k sobě domů, v tom je výhoda randění se staršími ženami. Měla čerstvě třicet dva let a hned po probuzení se mě zeptala, jestli se může přistěhovat. Já pod vidinou každodenního sexu a krásné holky k tomu jsem okamžitě souhlasil. Za pár hodin přijela s autem plně naloženým věcmi. Dokonce si přivezla ledničku, pračku a svého psa.

Bydleli jsme ve velkém domě, kde bydlel i můj otec. Moje nová spolubydlící se mu vůbec nezamlouvala. Nadával na ni, jak je nesympatická a působí na něj „špinavým“ dojmem. Tak tomu alespoň říkal. Z Kamily později vypadlo, že má nějaké dluhy a potřebuje pomoci. Poté, co to můj otec slyšel, nás oba vyhodil.

První pokus

Zdroj: 123RF.COM

Zoufalí i se psem jsme nevěděli co dál. Zkusil jsem zajít za svým kamarádem, který mi v minulosti vždycky pomohl. Tentokrát se k tomu ale neměl, řekl, že místo je jen pro mě. Tak jsme se sbalili a šli hledat k přespání něco jiného.

Záchrana jménem chatka

Opodál u jednoho jezera jsme našli chatky k pronájmu pouze za 200Kč/den, Takže naše ubytování bylo vyřešené. Sice tam nebyla voda ani elektřina, ale mohli jsme být spolu. Byl jsem mladý a zamilovaný.

Po pár dnech jsme měli malé chatky dost, nedalo se v ní normálně fungovat. Proto jsme si našli hezký byt k pronájmu a usadili se tam. S majitelem jsme se domluvili, že kauci dáme až příští měsíc. Ale pravda byla taková, že jsme víc peněz neměli. Po měsíci to zjistil a vyhodil nás odtud. My se opět na pár dnů museli spokojit s chatkou a posléze vymyslet něco jiného.

Smutný konec

Moje princezna se mi přiznala, že má velké dluhy a nemá na zaplacení splátky. Tak jsem jí i s tímto chtěl pomoci a vzal jsem si půjčku. Jakmile měla peníze, opustila mě a já se vrátil domů k otci. Měl jsem zlomená srdce a dluhy k tomu. Hloupost mladého kluka, který se zamiloval do zadlužené zlatokopky. Aby to nebylo málo, tak díky půjčce, kterou jsem si kvůli ní vzal, jsem ještě dodnes v registru dlužníků.

Autor: Monika Holemá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články