Čtenář Bořek: Nemanželský poměr se pořádně zvrtl. Měl jsem se pobavit a místo toho zažívám muka

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 42 1
muz 42 1

Nudu v manželství si chtěl Bořek zpestřit nezávazným románkem, o kterém se jeho manželka Ivana nikdy neměla dozvědět. Původně si maloval, že si najde milenku, se kterou se čas od času pobaví a přijde na jiné myšlenky.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Manželství Bořka a Ivany poslední roky není jako ze žurnálu. Stále častější hádky, spory nebo praní špinavého prádla se podepsaly na tom, že se Bořek rozhodl najít si povyražení v podobě milenky.

Manželka se mnou už dva roky nespí. Vyřešil jsem to po svém

Z e-mailu pana Bořka jsme velmi rychle pochopili, že je to velmi otevřený a upřímný člověk. Naprosto bez okolků nám totiž odhalil i svůj intimní život.

„Moje žena se mnou už dva roky nespí,“ napsal Bořek v samotném úvodu. „Ani předtím to nebylo v ložnici kdovíjaké, ale poslední dva roky to byla úplná katastrofa,“ popisuje, jak to za dveřmi ložnice manželů chodí.

Asi jako každý zdravý muž však i pan Bořek má jisté potřeby, které se rozhodl uspokojit tím, že si našel milenku.

Chtěl jsem si užít a pobavit se. Dopadlo to jinak, než jsem očekával

„Najít si v dnešní době milenku není žádný problém,“ netají se Bořek. „Stačilo párkrát mrknout na pěknou dívku v baru a domů jsem si nesl její číslo,“ pokračuje.

Bořek nám napsal, že se seznámil s pohlednou tmavovláskou, která byla o několik let mladší a podle všeho naladěná na stejnou vlnu jako on.

„Představoval jsem si, že si užiju, pobavím se,“ píše Bořek. „Myslel jsem, že mi milenka dá to, co mi tolik chybí, a nic po mně nebude žádat. Dopadlo to ale úplně jinak,“ naznačuje ve svém e-mailu.

Osud to se mnou nešikovně semlel. Teď zažívám peklo

Bořek si párkrát užil s mladou milenkou a opět se cítil spokojený. Něco se mezi ním a jeho ženou změnilo, protože ta jednoho dne svého muže zaskočila.

„Vůbec jsem ji nepoznával,“ přiznává Bořek. „Jednoho večera se začala dožadovat intimností, nebránil jsem se. Byla to vítaná změna!“

Co čert nechtěl – Bořek se od milenky nakazil pohlavní chorobou. Aniž by o tom ještě věděl, vyspal se s manželkou a chorobu předal i jí. Právě kvůli této shodě nešťastných náhod nyní zažívá peklo.

Osud mě nepěkně vypekl

„Osud mě doběhl,“ píše Bořek. „Podvádět se nemá a nyní už to vím. Chtěl jsem se pobavit s milenkou a tohle mám za to,“ zpytuje svědomí.

Bořek musel s pravdou ven, protože pohlavní nemoc si žádala léčbu nejen u něj, ale také u jeho ženy. Ta nevěru nevzala zrovna zvesela, ba spíše naopak.

„Mrzí mě to, byla to chyba,“ uznává Bořek. „Na manželství nám to zrovna nepřidalo, je to mezi námi možná ještě horší. A je to moje vina,“ píše v závěru.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články