Adam (30): V kalhotách mi hořelo. Hlava mě ale varovala, abych to nedělal. Jenže já neposlechl

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
muz 9
muz 9

Některé chyby si uvědomíme až příliš pozdě. Čtenář Adam zaslal do naší redakce e-mail, v němž popisuje své životní pochybení. Stačil krátký okamžik a zničil vše, o co se snažil několik let. Teď je zase na začátku, nešťastný a snaží se bojovat s vlastními myšlenkami.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Nejprve to byla láska

Když Adam maturoval, zakoukal se do slečny, která studovala na stejné škole jiný obor. Byla tak krásná, že ji nemohl odolat. Rozhodl se, že ji získá. Nedalo mu to příliš práce a brzy spolu navázali vážnější vztah.

Jejich randění trvalo několik let až do doby, kdy se Adamova přítelkyně rozhodla, že si na diskotéce vyhodí z kopýtka. „Podvedla mě. I když tvrdila, že to nic neznamená, já to nedokázal překousnout,“ tvrdí.

Dlouze se vyrovnával s rozchodem

„Opustil jsem ji a měl jsem co dělat, abych ji znovu nekontaktoval,“ tvrdí. I když se Adam snažil zapomenout, nepodařilo se mu to. „Přemýšlel jsem o ní i na tréninku a myslel jsem, že se z toho snad zblázním,“ vypráví.

Adam trochu doufal, že přijde na jiné myšlenky, když si užije s jinou dívkou. Pokaždé ale myslel na svou expřítelkyni a začínal z toho šílet. Nemohl spát, byl nervózní, a to po celý rok, než se ze všeho dostal.

Náhodou se setkali

„Vyrazil jsem do klubu, abych se trochu uvolnil po náročném tréninku. Chtěl jsem si dát jedno nebo dvě piva, ale když jsem se posadil na barovou židli, strnul jsem,“ vypráví.

Na tanečním parketu se divoce svíjela jeho bývalá přítelkyně. Brzy si ho všimla a zamířila přímo k němu.

„Byla nádherná. V kalhotách mi hořelo a já jsem dokázal myslet jen na to, jak bych ji mohl znovu dostat,“ tvrdí Adam.

Jeho bývalá přítelkyně byla opilá, k Adamovi se tulila a chovala se, jako by jejich vztah nikdy neskončil. „Z jedné strany mi to dělalo dobře, ale pak mě napadlo, že si ráno nebude nic pamatovat a já budu zase dlouze trpět.“

Nakonec podlehl

„Nemohl jsem se ovládat a políbil jsem ji. Bylo to jako dřív, ale věděl jsem, že je to jen na krátkou chvíli.“ Jeho bývalá přítelkyně se na něj dlouze dívala a Adam měl na chvíli pocit, že jí všechno měl opustit.

„Dostával jsem se z toho dlouho. Potřeboval jsem odbornou pomoc a často i prášky na spaní. Nechtěl jsem, aby si se mnou zase jen hrála,“ vypráví.

S expřítelkyní se odebral do jejího bytu, ale na víc nedošlo, protože byla opilá a hned usnula. Ráno si potichu posbíral věci a odešel. Nechtěl totiž zažít další zklamání.

Autor: Tereza Hotovcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články