Z Hobieho z Pobřežní hlídky se stal kriminálník s hříšnou postavou. Z malého kloučka je po 29 letech pořádný alfa samec

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Hobie
Hobie

Kdo by si nepamatoval roztomilého synka Mitche Buchannona ze seriálu Pobřežní hlídka, který vždy jednal v nejlepším zájmu všech? Jeho představitel Jeremy Jackson je ale úplný opak. Hezounem sice zůstal, ale na kontě má dost průšvihů, které musela řešit i policie.

Jeremy Dunn Jackson se narodil v roce 1980 a je rodákem z kalifornského Newport Beach. K oceánu měl blízko už od dětství, není proto divu, že jeho nejslavnější role byla spojená právě s Pacifikem.

Před kamerou se objevil poprvé už v deseti letech v jedné z vedlejších rolí v seriálu Santa Barbara. O rok později byl obsazen do prvního filmu Křik.

Nejslavnější roli dostal díky mladistvému vzhledu

Největší slávu mu přinesl až seriál Pobřežní hlídka, kde si zahrál syna Mitche Buchannona Hobieho. Naskočil ale až do druhé řady, v té první Hobieho hrál Brandon Call, kterého můžete znát také jako J. T. z Kroku za krokem. Tvůrcům se však nelíbilo, že až moc rychle dospěl, a proto jej vyměnili.

Údajně se o roli Hobieho ucházel i Leonardo DiCaprio, nakonec však roli získal Jeremy a strávil s ní dlouhých osm let. Sláva v průběhu dospívání mu ale neprospěla, protože už během natáčení začal mít problémy s alkoholem a drogami. Nakonec útrapy zapříčinily odchod ze seriálu.

Zdroj: Profimedia

Drogy a alkohol z něj udělaly kriminálníka

Celá věc vyústila v roce 2000 zatčením za výrobu drog a Jeremy se rozhodl se závislostí skončit. Šel do sebe, začal posilovat a v roce 2012 si vzal fitness trenérku Loni Willison. Idylka ale dlouho nevydržela, protože alkoholu se jen tak nevzdal.

Manželka na něj podala trestní oznámení za pokus o vraždu. Jeremy jí vyhrožoval smrtí, zlomil jí dvě žebra, zranil v obličeji a snažil se ji škrtit. Ona si jako důkaz pro policii pořídila audionahrávku, kterou později předala také médiím.

Další skandál na sebe nenechal dlouho čekat. V roce 2015 se účastnil reality show Celebrity Big Brother, ale po čtyřech dnech byl vyloučen, protože jinou soutěžící osahával proti její vůli. Celý případ skončil až u policie a herec se později za své chování omluvil.

Od té doby zatím žádný další průšvih najevo nevyšel. Letos oslaví čtyřicítku a pořád vypadá skvěle.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články