Chirurgové: Meredith Grey je ještě krásnější než před lety. Neuvěříte, že tato žena už oslavila padesátku

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
Chirurgove
Zdroj: ©ABC/Courtesy Everett Collection / Profimedia

Jsou hvězdy, jejichž svit je oslepující, protože jejich ztvárnění dané role je zkrátka nezapomenutelné. Herečku Ellen Pompeo netřeba představovat. Její Meredith Grey ze seriálu Chirurgové je jedinečná, a i kdyby se už herečka v žádné jiné roli neobjevila, diváci ji budou milovat.

A o tom, že by se Ellen Pompeo nemusela už v žádné jiné roli objevit, se mluví už dlouho. V loňském roce se třeba spekulovalo o tom, že sedmnáctá série Chirurgů bude možná tou poslední.

„Zatím nevíme, kdy seriál skončí. Pravdou ovšem zůstává, že tento rok by mohl být naším posledním,“ svěřila se Ellen pro server TV Line.

Sama herečka má také kontrakt uzavřen na zatím poslední sedmnáctou sezónu, za jednu epizodu si přitom přijde na více než 550 tisíc dolarů. Seriál byl ale nedávno obnoven i pro další sezónu.

Herečka současně dodává, že často přemýšlí nad tím, co seriál ještě může sdělit svým divákům. I když přiznává, že z letošní série je nadšená. Řeší se v ní hlavně koronavirová krize a jaký má dopad na zaměstnance nemocnice a pacienty. „Myslím, že by to mohla být nejlepší série. Zní to bláznivě, ale je to tak,“ přiznala.

Herecký důchod?

O tom, že by po natáčení seriálu mohla skončit, uvažovala už v roce 2014. V té době mluvila o tom, že nepotřebuje nutně v Chirurzích hrát, protože se mění a není pro ni natáčení nějak motivující.

Pokud šlo o herectví, neměla potřebu nikomu nic dokazovat. V té době uvažovala o tom, že by si chtěla zkusit něco nového, nevyloučila třeba ani práci za kamerou.

Do důchodu nakonec neodešla a vypadá to, že k hraní našla novou motivaci a sílu. Nestárnoucí kráska se narodila v Massachusetts, dětství ale strávila v New Yorku.

Matka zemřela, když jí byly čtyři roky. V dospělosti se přestěhovala do Miami, kde pracovala jako barmanka. Hereckou kariéru zahájila v roce 1996, kdy se začínala objevovat v menších televizních projektech.

Ellen Pompeo

Zdroj: Profimedia

Stárnutí je privilegium

Zlomovým rokem byl pro ni začátek milénia. Přestože snímek Půlnoční míle měl dobré obsazení, moc velkého úspěchu se nedočkal. Režiséři ji často obsazovali do tak malých rolí, že nebyla ani v titulcích.

Filmová kariéra pro ni sice nebyla, ale ta televizní jí otevřela svou náruč. V roce 2005 se poprvé objevila jako začínají medička Meredith. Seriál se brzy začal pyšnit mnoha cenami a hvězda Ellen stoupala výš a výš. Za roli získala několik cen Screen Actors Guild Award či nominaci na Zlatý glóbus.

S postavou Meredith se Ellen stala známou a postupem času začínaly být stále častější otázky na její vzhled. Herečka v roce 2016 přiznala, že není příznivcem plastik či vylepšení pomocí botoxu.

Důležitější je pro ni přirozená krása a stárnutí je podle ní výsada. „Myslím, že když je vám 20 nebo 30 let, jste strašně posedlá svým vzhledem, protože nejste dostatečně moudrá. Teď už vím, že stárnutí je privilegium, které není dopřáno každému,“ svěřila se pro magazín People.

Ellen Pompeo oslavila v loňském roce padesátku a dokazuje, že skvěle můžete vypadat kdykoliv, aniž byste k tomu potřebovali zákroky chirurgů. Zároveň také doufá, že i kdyby její krása pominula, zdraví její rodiny pro ni vždycky bude přednější. V minulosti musela také vyvracet spekulace o tom, zda netrpí anorexií, což jí k sebevědomí moc nepomáhalo.

Dnes už ale nejlépe ví, co je pro ni a její nejbližší nejdůležitější.

Autor: Barbora Turková
Zdroj: people.com


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články