Top Gun: Jak dnes vypadá ubrečená Carole a co dělá ve svém osobním životě?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Meg Ryan
Zdroj: Profimedia

Patřila mezi nejkrásnější herečky své generace. Ženy po celém světě toužily vypadat jako ona, stříhaly si vlasy do stejného stylu, a dokonce kopírovaly i styl oblékání. Mluvíme o Meg Ryan, která dnes vypadá zcela jinak.

Meg Ryan je americká herečka a producentka. Letos oslaví své šedesáté narozeniny a stále vypadá skvěle. Proslavila se díky roli v hitu Top Gun, kde si zahrála po boku Toma Cruise. Objevila se také ve filmech Město andělů nebo Když Harry potkal Sally.

Neuvěřitelné štěstí

Herečka měla velké štěstí. Její otec totiž pracoval jako castingový agent, a dokonce i její matka měla hromadu kontaktů, díky kterým se Meg objevovala před kamerami již v dětství.

Divadlo Meg bavilo již při studiu žurnalistiky. Při studiu se také zkoušela uplatnit v různých reklamách nebo jako modelka. K herectví jí však pomohla až její matka, která využila kontakty a dohodila herečce první roli.

V roce 1981 se Meg objevila v roli Debby Blakeové v dramatu Bohaté a slavné. Později se pak objevovala v televizních seriálech, které však nadšené herečce tak velkou slávu nepřinesly. Meg si musela několik let na svou největší roli počkat.

Zdroj: Profimedia

A dočkala se! Po natáčení seriálu přišel komerční úspěch ve formě filmu Top Gun. V něm získala jen malou roli, ale zazářila a objevila se na plátnech kin po celém světě. Mladé Meg si všiml třeba Steven Spielberg a ta největší šance přišla nedlouho poté.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Meg Ryan (@megryan)

Mezi úplně ty nejznámější role Meg Ryan patří postava Sally ve snímku Když Harry potkal Sally. Film sklidil obrovský úspěch a herečku vystřelil do nebeských výšin. Po velkém úspěchu měla šanci potkat Toma Hankse při natáčení filmu Samotář v Seattlu.

Velká proměna

A co osobní život? V roce 2000 se kráska po dvanácti letech rozvedla s Dennisem Quaidem a následně zkrachoval i její vztah s Russellem Crowem. O herečku přestali stát nejen partneři, ale i filmaři.

Meg začala držet drastické diety a rozhodla se pro plastické operace. Ty se bohužel nevydařily tak, jak herečka plánovala, a lidé se jí smáli. Pravidelně chodí na botox, a dokonce si nechala aplikovat kolagen do rtů.

V posledních letech si dala naprostou pauzu od herectví a před nedávnem byla spatřena ve svém rodném městě se zásnubním prstenem na ruce. Nikdo neví, kdo je ten vyvolený.
Herečka navíc v roce 2006 adoptovala z Číny dceru Daisy Ryan, které dopřává pohádkový život.

Zdroj: DailyMail
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články