MacGyver a jeho ikonický mullet účes podlamoval ženám kolena. Dnes po tomto obtloustlém staříkovi neštěkne ani pes

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
MacGyver
Zdroj: Profimedia

Richard Dean Anderson platil v minulosti za největšího krasavce a ženy po celém světě omdlévaly, když jej viděly televizní sérii MacGyver či ve Hvězdné bráně. Tyhle doby jsou už ale dávno pryč.

Anderson se umění původně věnovat nechtěl. Odmalička holdoval hokeji. Kdovíkam by se jeho kariéra ubírala, kdyby si v šestnácti letech nezlomil během zápasu obě ruce.

Není se čemu divit, že si nakonec vybral herectví, oba jeho rodiče totiž byli herci.

Svou kariéru začal jako pouliční klaun a žonglér v Los Angeles. Štěstí se na něj usmálo v roce 1986, kdy získala roli v seriálu General Hospital a jako doktor Weber se na televizních obrazovkách objevoval pět let.

Milovaly ho ženy na celém světě

V roce 1985 dostal hereckou příležitost, která čekala snad jen na něj. Stal se hlavní postavou dnes již kultovního seriálu MacGyver.

Mimořádně zručný, inteligentní a vynalézavý hrdina Angus MacGyver se na televizních obrazovkách objevoval dlouhých sedm sezón a výraz znuděného chlapíka si držel ve sto třiceti devíti epizodách.

Zdroj: Profimedia

Seriál mu přinesl obrovskou popularitu u diváků po celém světě. Vzdychaly po něm hlavně ženy, protože jeho mullet účes se stal téměř ikonickým.

Jeho hvězda stoupala a on dokázal svého úspěchu využít. V devadesátých letech na něj čekala další kultovní postava, a to role plukovníka Jacka O’Neilla v seriálu Hvězdná brána.

Čas se na něm podepsal

Pravidelně navštěvuje různé Comic-Cony. Přestože se od natáčení hodně změnil, fanoušci si pochvalují, že je stále vtipný, pohotový a dokáže historkami pobavit celý sál.

Do sexsymbolu osmdesátých a devadesátých let má ale hodně daleko.

Nyní je z něj obtloustlý stařík se třemi bradami, který je nejčastěji viděn s nákupním košíkem plným nezdravého jídla.

Tytam jsou časy, kdy ujel na kole přes devět tisíc kilometrů a kdy se objevoval se známými kráskami. Přestože se nikdy neoženil, má dceru Wylie, která mu prý naprosto změnila život.

Dnes žije střídavě ve Vancouveru a v Malibu a města střídá s chatou uprostřed divočiny. Do krasavce, kterého si pamatují ženy po celém světě, má sice hodně daleko, ale vypadá to, že svůj nynější život si velmi užívá.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články