Vyprávěj: Honzík už není baculatý blonďáček. Vyrostl z něj pohledný mladík

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Vypravej Honzik
Zdroj: Helena Lacinová / CNC / Profimedia

Seriál Vyprávěj běžel na České televizi v letech 2009–2013. Snímek pojednávající o osudech rodin žijících v Československu zasazených do skutečných historických událostí zaujal diváky nejen dějem, ale také hereckým obsazením. Jednu z hlavních rolí malého chlapce Honzíka si tehdy zahrál herec Oliver Sieber.

Dnes po osmi letech od natáčení posledních dílů seriálu vypadá už většina herců jinak. Zatímco na některých se čas tolik nepodepsal, u jiných došlo ke změnám, díky kterým byste je nepoznali.

A Sieber patří právě k této druhé skupině. Je třeba říci, že jemu oněch pár let opravdu prospělo. Malého baculatého chlapce s delšími blond vlasy by v něm totiž dnes poznal málokdo.

Hercem už odmalička

Oliver Sieber se narodil do herecké rodiny. Jeho otcem je Jiří Sieber, v němž už od brzkých let viděl velký vzor. V podstatě hned, jak se malý Oliver naučil číst, začal se věnovat herectví a chodit na různé castingy.

Poprvé se objevil v televizi v roce 2007 ve filmu C+A. O rok později si zahrál hned v několika snímcích, k nimž patří seriál Ošklivka Katka nebo různé reklamní klipy.

Ve stejném roce se objevil i v epizodní roli v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárnil chlapce, který má zdravotní problém se zarostlými nehty. Nebyla to sice kdovíjak velká role, nicméně to nastartovalo jeho dětskou kariéru.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Oliver Sieber (@olik_sieber)

V Ordinaci v růžové zahradě si zahrál i o rok později, když opět představoval dětského pacienta. V tom samém roce se ale proslavil především jako Honzík ze seriálu Vyprávěj.

Odsud si ho diváci pamatují jako malého chlapce s delšími blonďatými vlasy, který je typický svými baculatými tvářemi, ačkoli jeho postava je spíše hubenější. Od té doby se ale herec změnil. Poznali byste ho dnes?

Fešák, na kterého puberťačky určitě letí

Oliver Sieber si dobře uvědomuje, že každý správný herec by měl se svými fanoušky komunikovat na Instagramu. A i když prozatím jeho profil nemá tak velkou sledovanost, jak by si možná přál, zveřejňuje na něm fotky, kterými se snaží zaujmout.

Nedávno se pochlubil fotografií, na které je on sám v černé bundě a tmavých džínách a své krátké černé vlasy a upřímný pohled ještě zvýraznil použitím černobílého filtru.

Ačkoli, jak sám herec přiznal v popisku, je fotografie trochu nižší kvality, je na ní vidět, že z malého Honzíka vyrostl fešák k pohledání. Stal se typem jednadvacetiletého mladíka, na kterého holky bezesporu letí.

V současné době se sice už dětský herec příliš televizi nevěnuje, není ale jasné, zda se někdy na obrazovky nevrátí. Ocenila by to nejspíš celá řada fanynek, které by ho rády viděly v nějaké té další roli.

Zdroj: Instagram
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články