Smallville: Kristin Kreuk je krásná dívka. Jedna informace o ní vás doopravdy překvapí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Kristin Kreuk
Zdroj: Profimedia

Znáte seriál Smallville? Pak si určitě pamatujete na krásku Kristin Kreuk, která se v něm objevila. Před pár lety vyšla na povrch informace, podle níž měla být Kristin součástí sekty. Co je na tom pravdy?

Kristin Kreuk se narodila v roce 1982 ve Vancouveru. Dcera dvou krajinářských architektů plánovala po střední škole studovat forenzní vědu nebo psychologii. Poté, co ji kontaktovat castingový ředitel seriálu Edgemont, ale změnila plány a chopila se této příležitosti.

Působení v sektě?

Jak je to tedy s informací, že byla Kristin součástí sekty? V roce 2018 se světem prohnal skandál, který byl spojován s Kristininou hereckou kolegyní Allison Mack. Ta byla zatčena kvůli údajnému spoluvedení sekty NXIVM, která sexuálně zneužívala ženy.

Otrokyně sekty měly mít údajně na těle vypálený cejch. Herečka měla spolupracovat se zakladatelem Keithem Ranierem a udržovat s ním milostný poměr. Do sekty se měla dostat i Kristin, která však zapojení do kultu odmítá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kristin Kreuk (@mskristinlkreuk)


„Obvinění, že jsem byla ve vnitřním kruhu nebo že jsem ženy najímala jako sexuální otrokyně, jsou falešná,“ uvedla Kristin ve svém prohlášení. „Nikdy jsem nezažila žádnou nezákonnou nebo hanebnou činnost. Jsem zděšena a znechucena tím, co se povídá,“ dodala.

Herectví se stále věnuje

Do NXIVM prý chodila pouze na cvičení a odešla v roce 2009. Raniere byl odsouzen na sto dvacet let a herečka, která se ke všemu přiznala, byla propuštěna na kauci a odpykává si domácí vězení.

Kristin Kreuk letos oslaví své devětatřicáté narozeniny. Ve volném čase ráda sportuje a udržuje si krásnou postavu. Po účinkování v seriálu Smallville se objevila jako Catherina v seriálu Kráska a zvíře a také jako Joanna v seriálu Břemeno pravdy.

Herečka aktuálně žije v Torontu a je nesmírně spokojená se svým životem. Ačkoliv nepřidává příspěvky na svůj instagramový profil, snaží se na něm alespoň komunikovat s fanoušky prostřednictvím tzv. instastories, což jsou krátké příběhy na hlavním profilu.

Zdroj: The Cinemaholic
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články