Dvojnice Kim Kardashian je k nerozeznání od slavné miliardářky. Podívejte se, jak dokonale vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Kim Kardashian
Zdroj: Profimedia

Profesionální celebrita a stále ještě manželka známého rappera Kanye Westa Kim Kardashian má po celém světě spoustu obdivovatelů, a to nejen z řad mužů. Některé ženy se jí snaží vyrovnat, a to hlavně vzhledově. Jednou z nich je také Kamilla Osman, která vypadá naprosto identicky.

Kim Kardashian West patří mezi nejbohatší ženy této planety a společně se svou početnou rodinou se proslavila hlavně díky reality show Keeping Up with the Kardashians.

Maminka a zároveň miliardářka

Tmavovlasá kráska s postavou v dokonalém tvaru přesýpacích hodin rozjela svůj vlastní kosmetický byznys po vzoru sestry Kylie, která na tomto poli úspěšně podniká. Dnes je z Kim miliardářka a patří mezi nejznámější influencery na světě.

Právě sociální sítě jsou doménou této divy, a když se v roce 2012 provdala za rappera Kanye Westa, stal se z nich jeden z nejslavnějších manželských párů světa.

Ačkoliv dnes už maminka čtyř dětí stojí před rozvodem, který bude médii hojně sledovaný, stále je o ni a její značku velký zájem, a to nejen na sociálních sítích.

Dvojnice k nerozeznání

Se svou postavou ve tvaru přesýpacích hodin a dokonalou tváří se Kim stala vzorem pro mnoho žen po celém světě.

Jednou z nich je také o patnáct let mladší Kanaďanka Kamilla Osman. Podoba s Kim je tak velká, že si ji slavná influencerka dokonce pozvala do jednoho z dílů slavné reality show.

Mladé Kanaďance se tak splnil celoživotní sen. Už od střední školy ji spolužáci ke Kim přirovnávali, a ačkoliv zprvu nevěděla, o koho se jedná, později se Kim stala jejím největším vzorem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený kami osman (@kamiosman)


Podmanila si sociální sítě

Pro web thestar.com Kamilla uvedla: „V některých rysech jsme téměř identické. Tmavé vlasy. Husté obočí. Velmi strukturované tváře. Právě to je ten důvod, proč jsme si podobné.“

Z Kamilly se tak i díky této podobě stala hvězda sociálních sítí a na svém instagramovém účtu má téměř devět set tisíc sledujících. O práci tak rozhodně nemá nouzi.

Zdroj: Instagram Kamilly Osman, tyden.cz, wikipedia.org, forbes.cz, thestar.com
Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články