Zdeněk (51): V padesáti letech jsem začal balit mladé dívky. Mám na to jeden trik

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zdroj: 123RF.COM

Když jsem se rozvedl se svojí ženou, myslel jsem, že mi bude samotnému lépe. Jenomže po práci jsem doma neměl co dělat, nudil jsem se a cítil jsem se strašně. Proto jsem se rozhodl, že je potřeba s tím něco udělat. K lidem jsem si ale kvůli událostem z předchozího vztahu získal odstup, a tak jsem si raději koupil psa.

Trvalo mi asi dva roky, než jsem se přes rozbité manželství přenesl. Po tu dobu jsem se věnoval Hunterovi, chodil jsem s ním na cvičiště, běhat, vzhledem k tomu, že se jedná o aktivního velkého psa, mělo to vliv i na moji postavu a zdraví. Navíc jsem zjistil, že mladé holky udělají cokoliv, aby si mohly pohladit cizího psa.

Pozornost se mi zalíbila. Začal jsem Huntera využívat jako návnadu

Zdroj: 123RF.COM

Kdykoli si v parku sednu a pes mi leží u nohou, najde se jedna nebo dvě dívky, které si přisednou, nebo alespoň Huntera pohladí, když prochází okolo. A to je pokaždé důvod k navázání konverzace. Nenápadně zjistím, zda mají doma také psa. Od této otázky už je to jenom krůček ke zjištění, zda je dívka zadaná.

Starší ženy a muži obvykle přejdou psa bez zájmu. Nejvíce si tedy v parku povídám s dívkami. Kdo ví, proč právě ony mají o psy takový zájem. Mně to ale vyhovuje, u mnohých mám takový úspěch, že mi dokonce dají své číslo, a já s nimi druhý den zajdu na večeři.

Vztah nehledám

Není to o tom, že bych se tímto způsobem snažil najít svou životní partnerku. Z rozvodu jsem stále zklamaný a nehledám nikoho na stálo. Ale nechci už být stále sám doma. Hunter je můj nejlepší přítel, jenomže si s ním moc nepopovídám. S ženami, které se mnou později zajdou ven, řeším svůj i jejich život, vzájemně si poradíme, najdu u nich porozumění i obdiv.

Zdroj: 123RF.COM

Později jim obvykle narovinu řeknu, že by naše scházení nikam nevedlo kvůli rozdílnému věku. U některých to není ani třeba. Zajdou se mnou na kávu a více se mi neozvou, já se neozvu jim. Nikdy se mi nestalo, že bych svým předstíraným zájmem někomu ublížil.

Byl jsem na desítkách rande

Je mi přes padesát a za poslední půlrok jsem byl na více schůzkách, než za celý předchozí život dohromady. Na každou z dívek si budu až do smrti pamatovat. Svému příteli Hunterovi za hodně vděčím. On si samozřejmě pohledy a drbání všech žen užívá a je spokojený. Inu jaký pán, takový pes.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články