Zbyněk (40): Manželka v posteli dělá něco strašného. Kvůli tomu musím spát na gauči

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz gauc
Zdroj: Shutterstock

Mnoho lidí si myslí, že ženy jsou v některých ohledech slušnější než muži. A možná je pravda, že ve společnosti se občas drží více na uzdě. Rozhodně ale není pravda, že něžné pohlaví neprdí. O tom se alespoň v posledních měsících přesvědčil Zbyněk, který má se svou manželkou poměrně vážný problém.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

„Moje manželka by nikdy ve společnosti, dokonce ani před nejlepšími kamarádkami, nic neslušného neudělala,“ píše Zbyněk. „Já si s tím takovou hlavu nedělám a ona mi pak nadává,“ svěřuje se.

„Slyšel jsem hodně řečí o tom, že ženy, když trpí plynatostí, tak neprdí, ale vypouští pusinky. Kéž by se to dalo říci o tom, co předvádí moje žena v noci. Já mám ale naštěstí tolik slušnosti, abych jí to před ostatními nepřipomínal, když mě napomene, že jsem si sám před hosty ulevil.“

Bere léky, ale příliš to nepomáhá

Zbyněk popisuje, že jakmile jeho žena usne, její tělo zkrátka začne povolovat všechno to, co přes den zadržovalo. A někdy je to doslova k nevydržení. Čtenář ale dodává, že to není k smíchu, ale jde spíše o vážný problém.

„Několikrát jsme to spolu řešili. I přes den má s plynatostí problémy, ale snaží se, aby to nebylo poznat. Jenomže problém je, že v případě zadržování ji pak bolí břicho a je jí nevolno.

Mnohokrát jsem jí říkal, že přede mnou se stydět nemusí, ona na to má ale svůj názor. A tak zkoušela mluvit s lékaři a brát léky na plynatost. Jenomže ať se snaží jakkoli, ať dodržuje jakoukoli dietu, zkrátka se to děje.“

Zbyněk říká, že někdo zkrátka takové problémy má. Je to přirozené, a i když ve společnosti se to snažíme skrývat, pro své vlastní zdraví bychom neměli. „Každý druhý článek na internetu vám řekne, že zadržovat prdy je nezdravé.

Malé miminko také pochválíte, když to udělá, protože víte, že mu to uleví. A podle mého názoru se to v dnešní společnosti až moc hrotí. Nicméně tím, že se moje žena tolik snaží ovládat, noci jsou s ní k nevydržení.“

Raději odcházím spát na gauč

Když Zbyňkova manželka usne, začne podle něj její tělo uvolňovat plyny. A pokud se mu nepodaří usnout dříve než jí, musí se sebrat a jít spát na gauč. „Je mi to trapné, že opouštím ložnici kvůli takové věci,“ přiznává.

„Někdy se dokonce nad ránem vracím do postele, abych ženu neranil. Ona ale podle mě dobře ví, jak často odcházím. Jenže se stydí a nechce o tom se mnou mluvit. Přitom jsem její manžel, měli bychom spolu řešit doslova každý prd,“ rozčiluje se čtenář.

Jeho žena podle něj vyzkoušela už několik typů prášků, několikrát změnila jídelníček. Jenže jelikož nic z toho nebylo k ničemu, nejspíš je to jenom o tom naučit se s tím žít. A to je pro ně pro oba problém.

„Dříve se to nedělo, začalo to před pár měsíci, a já se někdy bojím, zda nemá nějaké vážnější zdravotní problémy. Na moje přání se nechávala i vyšetřit, ale na nic se nepřišlo. Zkrátka se prý musí smířit s tím, že plynatostí lidé běžně trpí.“

Zbyněk doufá, že jak to znenadání přišlo, tak to také brzy odejde. Gauč je mu totiž nepohodlný a je mu hloupé, že zatímco on sám před známými nějakou slušnost neřeší, z toho, co předvádí jeho žena v posteli, je mu nevolno.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články