Karolína (33): Měl to být vztah na jednu noc. Vyklubala se z toho závislost na celý život

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena vztah
Zdroj: Shutterstock

Když Karolína doprovázela Miloše k němu domů, rozhodně neplánovala, že se s ním po jedné společně strávené noci ještě někdy uvidí. Ovíněná alkoholem si plánovala, jak si s Milošem užije, a jakmile usne, vypaří se z jeho bytu. Neměla v úmyslu se vázat a už vůbec ne s chlapem, kterého poznala v baru.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Během oné noci se ale stalo něco, s čím Karolína nepočítala. Její plány to okamžitě změnilo a ona věděla, že z jeho bytu rozhodně neuteče. Měla před sebou daleko složitější úkol – udržet si ho!

Upozornila mě na něj kamarádka

Karolína a její kamarádka Bětka toho večera vyrazily do baru. Obě v té době nezadané, chtěly se pobavit a nebránily se nějakému tomu flirtu. Po několikátém drinku Bětka kamarádku upozornila na muže, který po Karolíně pořád pokukoval.

„Sama bych si ho asi nevšimla,“ netají se Karolína. „Bětka mi křičela do ucha, aby přehlušila hudbu, že po mně pořád kouká, že se mu určitě líbím,“ pokračuje a dodává, že se tomu obě dvě zasmály. Přece jen už něco vypily, byly v dobré náladě.

Jen jednu noc a nic víc

„Nechala jsem se od něj pozvat na drink,“ píše Karolína. „Tancovali jsme, byla jsem docela odvážná, s Milošem jsem flirtovala, bavilo mě to,“ přiznává otevřeně. „Když mi navrhl, jestli nechci jít k němu domů, šla jsem bez rozmýšlení,“ dodává.

Cestou k Milošovi domů si Karolína v hlavě přehrávala jasný plán. S Milošem se vyspí, a jakmile bude po všem a on usne, s čímž počítala na sto procent, vypaří se z jeho bytu.

„Chtěla jsem si užít, nikoho jsem neměla už nějakou dobu, tak proč ne,“ vysvětluje Karolína, proč vyrazila do bytu s mužem, kterého znala sotva pár hodin. Dle jejích slov mělo jít o románek na jednu noc.

Všechno se změnilo

Ať už byly Karolíniny plány jakékoli, po milování s Milošem změnila názor. Stalo se totiž něco, s čím nepočítala. Svěřila se, že ještě nikdy neměla v posteli tak šikovného chlapa, jako byl právě Miloš.

„Miloš vedle mě spokojeně oddychoval a já místo toho, abych se sbalila a zbaběle utekla, do rána přemýšlela, jak to udělám, aby mi už nezmizel ze života,“ vysvětluje Karolína. „V posteli byl totiž bezkonkurenční milenec,“ píše otevřeně.

Závislost na celý život

Karolína se rozhodla využít všechny své ženské zbraně, aby si Miloše získala. Hned ráno ho prý velmi příjemně probudila. Napsala, že se tvářil spokojeně.

„Dala jsem mu svoje číslo a doufala, že se ozve,“ píše. „Volal druhý den, pozval mě na rande. Tak moc se mi ulevilo, bála jsem se, že to nevyjde. Ale čím více jsem ho poznávala, tím více se mi líbil. A třešničkou na dortu bylo, že v posteli neměl konkurenci,“ dodává.

V závěru e-mailu se Karolína přiznala, že to sice měla být rychlovka na jednu noc, ale vyklubala se z toho závislost na celý život. Prý si neumí představit mít v posteli jiného muže než nyní již svého manžela Miloše. Dvojice se totiž před třemi lety vzala.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články