Vojta (33): Chtěl jsem otestovat věrnost partnerky. Tenhle žert se mi ale šeredně vymstil

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz test vernosti
Zdroj: Shutterstock

O věrnosti své partnerky jsem neměl pochybnosti. Až do okamžiku, kdy mi kamarád Patrik nasadil brouka do hlavy. Údajně totiž moji přítelkyni Sabinu viděl v doprovodu jiného muže a dle jeho názoru se k sobě měli. Jestli jsem byl do té chvíle naprosto v klidu, najednou vše bylo jinak. Co když je mi Sabina nevěrná?!

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

V hlavě se mi zrodil nápad, o kterém teď, když se na celou tu věc dívám zpětně, moc dobře vím, že byl špatný. V té chvíli se mi to ale zdálo jako skvělé řešení. Nenapadlo mě, že by to mohlo dopadnout zrovna takhle…

Měla to být legrace

Rozhodl jsem se požádat o pomoc kolegu z práce. Nebyli jsme kdovíjací kamarádi, zkrátka jsme o sobě jen věděli a sem tam prohodili pár slov.

Proč ale právě on? Byl to totiž takový ten typický lapač na ženský. Sportovec tělem i duší, každá ženská ve fabrice na něm mohla oči nechat. Pro můj plán naprosto ideální kandidát!

Vlastně to měla být legrace. Miloš byl sice v mých očích typický „šampón“, ale byl to taky docela fajn týpek. Řekl jsem mu, co bych od něho potřeboval, a on souhlasil.

Nahráli jsme to na moji přítelkyni

Měl jsem v hlavě jasný plán: pozvu přítelkyni do kina, kam se ale nedostavím. Ona tam zůstane sama, najednou se objeví kolega Milan a zeptá se, jestli nemá volný lístek. Všechno do sebe zapadalo!

Sabina byla vytočená, když jsem se jí po telefonu omlouval, že nedorazím. Pak jsem zaslechl známý hlas – očividně podle plánu dorazil Milan. Ještě než mi přítelkyně telefon ukončila, slyšel jsem, jak souhlasí s tím, že může Milan v kině sedět vedle ní.

Nebyl jsem nervózní. Myslel jsem si, že tenhle žertík nedojde nijak daleko. Zatímco byla Sabina s kolegou v kině, čekal jsem na ni doma. Jí jsem ale napsal zprávu, že jsem vzal noční směnu a domů se vrátím až ráno.

Překvapení jsme byli všichni tři

Čekal jsem doma na přítelkyni a předpokládal, že po kině půjde hned domů. Jenže čas běžel a ona stále nikde. Poslal jsem jí SMSku, jakože z práce, jak se jí líbil film. Odpověď mi nepřišla.

Najednou zarachotily klíče v zámku – Sabina byla doma. Jenže nebyla sama! Domů ji totiž doprovodil můj kolega Milan. A aby toho nebylo málo, ti dva, jen co se za nimi zavřely dveře, padli jeden druhému do náruče a začali se líbat.

V té chvíli jsem vyšel z místnosti a přestal se ovládat. Překvapení jsme v ten okamžik byli všichni tři. Takový vývoj událostí jsme totiž nečekali.

Doplatil jsem na to

Měl to být vtípek, hloupý a teď už vím, že trapný žertík. Vymstilo se mi to. Přítelkyně se rozzlobila, když jí Milan na místě řekl, že jsem ho na ni nastrčil.

Rozešli jsme se. V práci jsem byl za blbečka, protože Milan tuhle historku hned druhý den všem rozkecal. A ještě se chlubil, že sbalil pěknou kočku naprosto bez práce.

Měl bych být rád, že jsem zjistil, jaká přítelkyně je. Ale vím, že Milan to se ženami umí a v hlavě mi vrtá otázka, co když to nebyla tak úplně její vina? Pravdu se ale nedozvím.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články