Kristýna (29): Vybírám si starší a movité muže. Díky svému vzhledu si mohu dovolit věci, o kterých se vám ani nesnilo

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Mlada zlatokopka
Zdroj: Shutterstock

Pro její způsob života by kdekdo nemusel mít pochopení. Kristýna by přitom na svém životě vůbec nic neměnila. A to dokonce ani navzdory skutečnosti, že díky svému rozhodnutí přišla o mnoho přátel a její rodina se na ni dívá skrze prsty.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Do řečí se Kristýna dostala velmi rychle. Sama sobě to vysvětluje tím, že jí lidé prostě jen závidí. Se svým životem je spokojena a na názory druhých nehledí. Podle ní by totiž každý, kdo ji uráží nebo o ní nehezky mluví, chtěl žít jako ona. Jen na to prostě nemá. Zvlášť co se týče vzhledu.

Kamarádi se ode mě začali odvracet

Zatímco se její kamarádky „dávaly dohromady“ s vrstevníky nebo muži jen o pár let staršími, Kristýna se vydala úplně jiným směrem. Už v osmnácti letech měla vztah s výrazně starším mužem. A její kamarádi to nechápali.

„V té době jsme ještě byli samá párty, večírky, popíjení,“ vzpomíná Kristýna. „Moje kamarádky s sebou na různé párty braly svoje kluky. U mě to nepřicházelo v úvahu, měla jsem přítele o dost staršího, který už na společnost dospívajících jednoduše neměl nervy,“ vysvětluje.

Měla jsem to, co ostatní ne

Kristýna velmi rychle pochopila, že držet se nejen starších, ale především movitějších partnerů, má rozhodně něco do sebe. Zvykla si na luxus, kterým ji ochotně zasypávali. Co jim za to dopřávala sama Kristýna, to si jistě umíme představit.

„Dívali se na mě divně, mluvili o mně jako o zlatokopce,“ svěřuje se Kristýna. „Kamarádky mi postupně ubývaly, jednoduše proto, že mi záviděly,“ je si jista pisatelka.

Kristýna se svěřila, že měla všechno. Krásné auto, luxusní značkové oblečení, život v přepychu. To si její kamarádky dovolit nemohly, navíc musely chodit do práce, kdežto Kristýna celé dny vysedávala po kavárnách, chodila na nehty, kosmetiku a všechny tyhle věci, které ženy tolik milují, ale ne všechny si je mohou dovolit.

Rodina ode mě dala ruce pryč

Ani rodina neměla pro Kristýnin výběr partnerů příliš pochopení. Ba naopak. Když se o Kristýně začaly šířit nehezké řeči, dala od ní její rodina ruce pryč.

„Rodiče se nedokázali smířit s tím, že po mém boku vidí starší muže,“ vysvětluje Kristýna. „Navíc se jim nelíbilo, když si je ostatní spojovali s tou holkou, co leze do postele pracháčům,“ dodává. „Naše vztahy hodně ochladly, někdy mě to docela mrzí,“ přiznává.

Nic bych neměnila

„I když se to mnoha lidem nelíbí a nemají pro to pochopení, já bych na svém způsobu života nic neměnila,“ dušuje se pisatelka. „Tučná konta mých partnerů mi dávají jistotu, že se budu mít jako v bavlnce, aniž bych pro to musela hnout prstem,“ plánuje.

Navzdory tomu, co si kdo myslí, je Kristýna se svým životem spokojená. Má všechno, co by si bez peněz zazobaných milenců dovolit nemohla. A to hlavně díky tomu, že dobře vypadá.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články