Vilém (32): Udržoval jsem poměr s šéfovou a teď to na nás prasklo. Její řešení situace mě dostalo do kolen

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz zamysleny
Zdroj: Shutterstock

I když jsem od začátku věděl, že bruslím na opravdu tenkém ledě, nedokázal jsem jí odolat. Začal jsem si románek se svojí šéfovou a doufal, že se o tom nikdy nikdo nedozví. Bohužel jsem se přepočítal a poměr vyšel najevo.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Přesně toho jsem se bál. Scházeli jsme se půl roku. Já byl v té době bez závazků, v tom by problém nebyl. Ale šéfová byla vdaná a její manžel byl navíc „velké zvíře“.

Nebylo to rozumné, ale srdci neporučíš

Od začátku mi bylo jasné, že když si něco začnu s někým z práce, nebude to dělat dobrotu. Byl to hodně tenký led, ale já nedokázal odolat.

Představte si moji nadřízenou. Pohledná ženská kolem pětačtyřiceti. Charismatická, upravená, prostě kočka. Dlouho jsem po ní pokukoval, a když mi pozornost začala oplácet, využil jsem toho bez přemýšlení.

Nikdo se o tom nesměl dozvědět

Hned jsme si ujasnili, že se o našem poměru nesmí nikdo dozvědět. V práci by to vyvolalo obrovské haló a byla tu ještě jedna věc, kvůli které jsme náš vztah museli bedlivě držet pod pokličkou.

Manžel mojí milenky byl totiž, jak se říká, velké zvíře. Jeho kontakty sahaly opravdu daleko a já věděl, že kdyby na to došlo, měl bych ze života peklo.

Užíval jsem si románek se starší ženou

Obavy šly po nějaké době stranou. Užíval jsem si vztah se starší a zkušenější ženou. Mělo to něco do sebe, v posteli se jí totiž žádná z mých dosavadních partnerek nevyrovnala.

Jenže pak se stalo to, z čeho jsem měl na začátku strach. Poměr vyšel najevo a všechno prasklo. Nezbylo mi nic jiného než čekat, co se bude dít.

Situaci se rozhodla vyřešit hodně netradičně

Do toho vztahu jsme se uvrtali oba dva. Jenže když to prasklo, šéfová všechno hodila jen na moji hlavu. Byl jsem to já, na koho si ukazovali.

Nejvíce mě ale zaskočil způsob, kterým se rozhodla situaci řešit. Jednou si mě zavolala a předložila přede mě výpověď. Na hodinu.

Prostě se mě chtěla zbavit. Tušil jsem, že v tom bude mít prsty její manžel, který své ženě určitě poručil, aby mě co nejdříve dostala z dosahu. Jenže na tuhle hru já odmítl přistoupit. Výpověď jsem nepodepsal a tím jsem spustil ještě větší lavinu.

Začaly mi chodit zprávy. Výhružné zprávy z neznámého čísla, ale já dobře věděl, kdo za tím stojí. Psal mi její manžel. Vyhrožoval, že mě zničí. Že už si profesně ani neškrtnu. Abych měl klid, po pár týdnech jsem výpověď podepsal a z práce odešel. Přišel jsem o hodně… Ale stálo to za to?

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články