Viktor (37): Všechno klapalo, dokud jsem se před ní nesvlékl. Partnerka se mě odmítá dotýkat, povím vám proč

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz svleceny
Zdroj: Shutterstock

Do vztahu se sympatickou Radkou se Viktor vrhl po hlavě. Oba dva za sebou měli nevydařenou zkušenost a vzájemné sympatie jim pomáhaly zapomenout na nepříjemné vzpomínky. Dle Viktora všechno klapalo. Vzájemně se sbližovali, bylo jim spolu dobře. Pak ale nastal zlom. V okamžiku, kdy se partneři poprvé viděli bez oblečení.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Před prvními intimnostmi v novém vztahu je každý nervózní a u Viktora a Radky tomu nebylo jinak. Za Viktorovou nejistotou ale nebyla jen neznalost Radčiných potřeb a tužeb. Měl také jedno tajemství, které v jejich vztahu udělalo neplechu.

Stalo se to už před lety

Pokud byste Viktora potkali na ulici, ani by vás nenapadlo pomyslet si, že tenhle sympaťák skrývá nějaké tajemství. A že ho každý den nosí s sebou.

„Je to už několik let zpátky,“ vzpomíná Viktor. „S kamarády jsme tenkrát popíjeli, alkohol tekl proudem, dobře jsme se bavili. Určitě jsme nebyli jediní, kteří pod vlivem alkoholu dělali hlouposti,“ svěřuje se.

Jejich zpočátku dobrá zábava se ale zvrtla. Kamarádi se sešli u ohně, na kterém si připravovali jídlo. Později večer, již značně pod vlivem, nedávali pozor, Viktor ve chvíli nepozornosti zakopl a spadl do žhavého topeniště.

Vzpomínka na celý život

„Sehrálo se to tenkrát tak rychle,“ popisuje. „Pamatuji si jen šílenou bolest na zádech, křik a pak blikání světel sanitky,“ vzpomíná.

Ačkoli je to už několik let, Viktor má přes celá záda ošklivé jizvy. Zůstaly mu jako vzpomínka na celý život. Připomínka jeho mladické nezodpovědnosti.

Když to viděla, znechutilo ji to

Radka zpočátku o tomhle Viktorově tajemství nevěděla. Zjistila to až v okamžiku, kdy mezi nimi mělo dojít k prvním intimnostem. Tehdy svlékla Viktorovi tričko a dotekem zjistila, že něco není v pořádku.

„Pořád mám před očima její vyděšený výraz, když mi rukou přejela přes holé jizvy na zádech,“ svěřuje se Viktor. „Snažila se to zamaskovat, ale já si nemohl nevšimnout, že je znechucená,“ zoufá si.

Viktor musel s pravdou ven. Radka měla pochopení pro to, co se stalo. Nic to ale neměnilo na tom, že se pro ni záda jejího přítele stala zapovězenou oblastí.

Náš vztah tím trpí

Viktor a Radka stále tvoří pár. Přesto se ale Viktor svěřil, že jizvy na zádech jejich vztah komplikují. Radka se ho totiž odmítá dotýkat.

„Trápí mě to, že se mě štítí,“ píše otevřeně. „Chápu, že to není hezké, ale jsou to pořád jen jizvy. Kdykoli spolu spíme, vidím na Radce, že si dává pozor, aby se zad nedotkla. Připadají jí nechutná, nechce se na ně dívat, natož na ně sahat,“ stěžuje si.

Viktor doufá, že tuhle bariéru Radka jednoho dne překoná. Bojí se ale, že právě jizvy na zádech připomínající mladickou hloupost budou jednou důvodem, proč se s ním přítelkyně rozejde.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články