Vendula (31): Po rozbalení svatebního daru mi málem volali záchranku. Do týdne jsem zažádala o rozvod

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena svatebni dar
Zdroj: Shutterstock

Svatba měla být nejkrásnějším dnem v mém životě. Všechno jsem si naplánovala tak, jak jsem si to vždycky přála. Brala jsem si muže, o kterém jsem si myslela, že ho dobře znám. Při rozbalování svatebních darů jsem se ale přesvědčila, že ho neznám ani trochu.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Od Venduly jsme dostali e-mail, ve kterém popsala, že svatební den, který měl být jejím nejkrásnějším dnem v životě, byl bohužel tím nejhorším, který kdy zažila. Svěřila se, že jí při rozbalování svatebních darů svatebčani málem museli volat záchranku. Nyní je už Vendula rozvedená a v následujících řádcích vám vysvětlí, proč tomu tak je.

Vysnila jsem si krásnou svatbu

Asi jako každá malá holka si i Vendula přála pohádkovou svatbu. Prince už měla, svého nyní již bývalého manžela Martina. O něm byla přesvědčena, že je to ten pravý a že po jeho boku zestárne.

„Když mě Martin požádal o ruku a já se vzpamatovala z prvního šoku, hned se mi hlavou začaly honit nápady, co všechno chci na své svatbě, co musím zařídit a na co nemám zapomenout,“ vzpomíná Vendula.

Vysnila si krásnou svatbu a měla v plánu ji udělat přesně takovou, jakou si přála. S pomocí budoucího manžela, rodiny a kamarádek postupně dávala svatební den dohromady. A nemohla se dočkat, až si Martina vezme.

Konečně ze mě byla paní. Ten den neměl chybu

S úderem poledních zvonů se z Venduly stala paní. Vzala si muže, kterého milovala, a věřila, že s ním bude napořád. Když jí Martin na prst nasazoval prsten, ještě netušila, že o několik hodin později málem dostane infarkt.

„Ten den byl naprosto boží,“ pokračuje Vendula. „Po svatební hostině jsme měli focení a pak program zahrnující nějaké hry, třeba zvedání bot,“ vysvětluje.

V plánu bylo během dne také rozbalování svatebních darů. Právě to byl ten moment, kdy se Vendule zhroutil svět a rozplynula se pohádka o šťastném manželství až do smrti.

Udělalo se mi špatně, málem mi volali záchranku

Když se manželé pustili do rozbalování, děkovali nejen za poukazy na wellness nebo finanční hotovost, ale také za památeční rámečky, hrníčky pro manžele a další krásné dárky. Pak přišla krabice, ve které byly fotografie.

„Otevřela jsem tu krabici a vykoukly na mě fotky. Začala jsem si je prohlížet, byl to netradiční dárek,“ vzpomíná Vendula. „Na fotkách byl můj manžel s nějakým dítětem, někde zase s cizí ženskou. Nechápala jsem to, dokud jsem nedošla k poslední fotce. Na té byl zezadu vzkaz a ten mě odrovnal,“ přiznává.

Nikdo netušil, kdo krabičku s fotkami mezi svatební dary propašoval. Na fotce bylo napsáno, že Vendula nikdy nebude mít Martina jen pro sebe, protože jistá žena jménem Zuzana s ním má dvouletého syna Lukáška. Vendule se udělalo špatně, popsala, že nemohla popadnout dech. Někdo dokonce chtěl volat záchranku.

Do týdne jsem podepsala rozvodové papíry

Nečekaný dárek pokazil krásný svatební den. Hosté se plni rozporuplných dojmů postupně vydali ke svým domovům. Vendula i přes naléhání svého manžela přespala u rodičů.

„Až třetí den jsem se vrátila do bytu, ve kterém jsme s Martinem bydleli, dříve jsem to nedokázala,“ píše Vendula. „Chtěla jsem vysvětlení. Sice mi tvrdil, že já jsem v jeho životě na prvním místě, ale já už mu nedokázala věřit. Nešlo to,“ přiznává.

Do týdne Vendula podepsala rozvodové papíry a naléhala na Martina, aby nedělal problémy. Nyní jsou rozvedení a každý si šel vlastní cestou.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články