Valentýnské tipy na dárky

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
valentyn
valentyn

Určitě jí nevěřte, když vám bude tvrdit, že nechce nic k Valentýnovi. Takové ty řečičky o tom, že je to americký svátek a ona má raději 1.Máj, to je past!! Pokud své partnerce nic nedáte, určitě vám to dá sežrat. Přinášíme pár tipů, kterými určitě nic nezkazíte:

Kupte jí nové krásné nádobí, třeba začne konečně i víc vařit

Vyhněte se valentýnským klišé a potěšte ji dárky, které opravdu využije a budou dělat radost vám oběma po celý rok. Vyberte si kousky z něžných rozkvetlých kolekcí značky Villeroy & Boch. Pokud se vám nechce do nádobí, tak nakupte třeba originální růžové sklenice na sekt Boston Coloured. A připijte společně na zdraví!

Zdroj: Luxurytable.cz

Zdroj: Osobnivinoteka.cz

Alkohol je vždy ta správná předehra

Freixenet Cordon Rosado Brut s příjemnou vůní květin a čerstvého ovoce s exotickými tóny zanechává v ústech velmi svěží a lehkou chuť. Freixenet je nejslavnějším španělským výrobcem šumivého vína typu cava a svým věhlasem se rovná předním výrobcům ve francouzském Champagne. Pro vzácné i žhavé okamžiky je cava jako stvořená!

Zdroj: F&F

Sexy prádélko

Jasně, kupte jí přesně to, v čem jí chcete vidět nebo co jí chcete co nejdříve sundat. Každopádně se mrkněte na nějaké prádlo, co už má doma a ofoťte si velikost, ať si nekoledujete o průšvih se špatně zvolenou velikostí.

Určitě jí rozehřeje Petřín!

Neexistuje lepší místo než kavárnička s bistrem Cafe Re:public hned u Petřínské rozhledny, kde se snoubí čistota stylu, perfektní umístění přímo na Petříně a úžasné zážitky pro vaše chuťové pohárky. Nejdříve se můžete podívat z rozhledny na Prahu a pak si přímo z prosklené třípatrové kavárny vychutnávat pohled na úžasnou architekturu rozhledny a přilehlý park.

Romantické maličkosti

Pokud nechcete utrácet moc peněz a navíc je vaše drahá polovička mírně infantilní, nebojte se zajít do klasiky. Plyšák, bonbóny, svíčka, polštářek nebo třeba společenská hra. To všechno nabízí prodejny Albi.

Zdroj: Albi.cz

Květiny zaberou vždycky!

Pokud se vám nechce vybírat vůbec nic nebo prostě nemáte čas, tak jí jednoduše objednejte do práce kytky! Vaše přítelkyně bude jednoduše nadšená!! Navíc bude mít důkaz doličný pro všechny kolegyně, že ji milujete! Takže budete mít plusové body!

Autor: Sára Vojtěchovská


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články